Jump to content

brandnew

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 1. Zmieniony router i wszystko śmiga jak należy Dzięki za pomoc.
 2. Też o tym myślałem, bo dokładnie to samo działo się na oryginalnym Macbooku Pro. Kupie nowy router i zobaczymy Dzięki! Spróbuje też wyciagnąć antenę Bluetootha przedłużaczem, żeby go odseparować od Wi-Fi.
 3. Witam, dzisiaj podłączyłem kartę BCM943602CS ale mam z nią problem. Oddzielnie Wi-Fi oraz Bluetooth działa jednak kiedy tylko puszczam np. speedtest, wczytuję jakąś stronę, filmik itp. nagle bluetooth strasznie zacina lub/i rozłącza urządzenia po wczytaniu zawartości stron itd. wszystko ustępuje i urządzenia odzyskują sprawność. Macie może pomysł co może być przyczyną? Posiadam też drugą kartę Wi-FI TL-WN881ND na której wszystko działa. System High Sierra 10.13.6
 4. Racja, na aukcji dla świetego spokoju napisałem iż brak jakichkolwiek większych rys, bo naprawdę ciężko jakieś zauważyć, pod spodem to chyba normalna sprawa ze się tworzą. Dlatego też wole takie sprzęty sprzedawać osobie która przyjdzie i sama oceni wygląd, bo nawet czasem zdjęcia nie oddają tego jak wygląda urządzenie a i cenę można wtedy negocjować.
 5. Wystawiłem na Allegro aukcje zobaczymy czy osiągnie cenę minimalną.
 6. Ok dzięki myślałem, że z 7/7,5k będę mógł wziąć, bo wszystie w cenie 7k nie mają gwarancji lub/i dużo cykli ładowania.
 7. Cześć, chciałbym zapytać ile mogę wołać na serwisach aukcyjnych za taki model Macbooka: https://support.apple.com/kb/sp719?locale=en_US Dokładna specyfikacja 2.5GHz quad-core Intel Core i7 16 GB DDR3 1600Mhz AMD Radeon R9 M370X 512GB SSD Około 30 cykli ładowania baterii Stan idealny zero rys, jedynie od spodu mogą pojawić się jakieś mikrorysy. Gwarancja do listopada 2019 przedłużona Apple Care.
 8. Dzięki sprawdziłem i poszło dalej ale zatrzymało się na: @kec.corecrupto 1.0 Attempting System Restart MACH Reboot Possible cause: blocking while holding a spinlock. + dużo innego kodu.
 9. Pewnie edytowałem jak pisałeś post: Korzystam z config.plist gotowego z forum na płytę Z270 i wgrałem kexty NullCPUPowerManagement.kext i FakePCIID.kext do foledru OEM z moją płytą oraz w config.plist FakeCPUID dałem 0X0306A0. Na standardowych i na to co wgrałem jest ten sam bład.
 10. Zgodnie z tym poradnikiem: http://hamac.pl/topic/11716-unibootx-clover-oficjalny-uniwersalny-bootloader-hamacpl/ Doszedłem do takiego momentu gdzie wyświetla mi się komunikat: OsxAptioFix2Drv: Starting overrides for \.IABootFiles\boot.efi Using reloc block: no hibernate wake: noe does printf work?? i tutaj komputer się zatrzymuje. Korzystam z config.plist gotowego z forum na płytę Z270 i wgrałem kexty NullCPUPowerManagement.kext i FakePCIID.kext do foledru OEM z moją płytą oraz w config.plist FakeCPUID dałem 0X0306A0. Na standardowych i na to co wgrałem jest ten sam bład.
 11. CPU do tej konfiguracji co będzie najlepiej współgrać? Jeżeli chodzi o dysk zastanawiałem się nad: Samsung 250GB 1,8'' Seria 960 EVO M.2 2280 NVMe
 12. Ponawiam temat z tego co czytałem problemów nie powinno być ale czy ktoś bardziej zagłębiony w temat może się wypowiedzieć? Chciałbym zapytać także jaki dysk na M.2 polecacie właśnie na High Sierre. Goodram zostałby na Windowsa. Pytanie jak wygląda sprawa z legalnościa w pracy komercyjnej obecnie używam Macbooka Pro do pracy a co jeśli będę używał hackintosha? Czy używanie go do pracy komercyjnej jest w Polsce legalne?
 13. Witam, a jak wygląda sprawa jeżeli na takim hackintoshu chcę wykonywać pracę komercyjną czy jest to dozwolone jeżeli posiadam fizycznie np. Snow Leoparda 10.6?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.