Jump to content

lukwza

Members
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

354 profile views

lukwza's Achievements

 1. Zlecę odzyskanie systemu, ja już nie mam sił walczyć z tym. Płyta główna: Asus Z97 Pro Gamer Procesor: Intel Core i5-4460 Grafika: Nvidia Geforce GTX 960 RAM: 16 GB DDR3 Karta sieciowa: Intel® I218V, 1 x kontroler Gigabit LAN , featuring GAMEFIRST II Karta WiFi: Broadcom BCM94360CD Karta dźwiękowa: Realtek High Definition Audio ALC1150 Ostatnio (nie wiem po co) zaaktualizowałem Clovera do wersji 5127. Po restarcie hack już nie wstał. Pokazuje się to co na zdjęciu. System 10.13.6 High Sierra. Podejrzewam, że Clover usunął jakieś pliki związane z odczytem pamięci.
 2. Działa na Nvidii, usunąłem sterowniki>restart>instalacja web driverów>restart i obraz jest. Dzięki za naprowadzenie.
 3. No i sam nie wiem, inaczej bym nie pytał Na pendrive mam UniBootX Cover - ASUS Z97 Pro Gamer. I z niego też nie chce hack wstać. Chyba wyjmę grafikę ze slotu i spróbuję odpalić na integrze. EDIT: Hack działa...na integrze odpalił. Wygląda na to, że czas rozejrzeć się za jakimś Radeonem.
 4. Z nv_disable=1 pokazuję się to co załączam na zdjęciu.
 5. Wczoraj zaktualizowałem poprawkę (ponad 900 MB), zaczęło się wgrywanie aktualizacji, komputer uruchomił się ponownie i pojawiła się opcja Install...., która dalej wgrywała poprawkę. Po ponownym restarcie biorąc boot Mac komputer staję miejscu jak pokazałem na zdjęciu. System to High Sierra 10.13, Clover mam w wersji 4220, dźwięk Lilu i AppleHDA, do tej pory większych problemów przy aktualizacji nie miałem. Płyta główna: Asus Z97 Pro Gamer Procesor: Intel Core i5-4460 Grafika: Nvidia Geforce GTX 960 RAM: 8GB DDR3 Karta sieciowa: Intel® I218V, 1 x kontroler Gigabit LAN , featuring GAMEFIRST II Karta WiFi: Broadcom BCM94360CD Karta dźwiękowa: Realtek High Definition Audio ALC1150
 6. Posiadam od niedawna kartę Broadcom BCM94360. WiFi i bluetooth działa bez problemu, dopiero kiedy komputer zostanie uśpiony i po "przebudzeniu" nie chce połączyć się z siecią bezprzewodową. Muszę zrobić wtedy restart i karta działa jak należy. Potrzebuję jakiegoś kexta do tej karty?
 7. Nie wiem jakim cudem ale dźwięk działa! Za drugim razem poszło. Lekko zmodyfikowałem Twój config.plist bo mam inną płytę ale działa. Nie musiałem na nowo instalować systemu na szczęście. Amplituner połączony mam optykiem.
 8. Sieć już mi działa, pozostaje walka z dźwiękiem na 10.11.3.
 9. Mam to samo po aktualizacji. Moja płyta to ASUS Z 97 Pro-Gamer i sieć nie działa. Ktoś poradzi coś? Na 10.10.5 nic z siecią nie robiłem i wszystko działało.
 10. Znowu ja, dalej nie udaje mi się zaktualizować. Próbowałem wszystkich rad jakie uzyskałem. Podaje plik z raportem, który zapisałem po kolejnej próbie aktualizacji. Może jakaś mądrzejsza głowa ode mnie pomoże i wskaże co mam nie tak. EDIT: Banalne rozwiązanie, wystarczy dodać nv_disable=1 i aktualizacja idzie bez problemu. hac.txt
 11. Odświeżę temat. Poradziłem sobie w końcu z błędem osxptio, instalacja aktualizacji do El Capitan rusza dalej ale tym razem staje na: Service exited with abnormal code: 255
 12. Próbowałem i zwykłe osxptio i dalej ten sam błąd. A jakie masz wartości w sekcji Rt Variables?
 13. Zrobiłem tak jak radziłeś ale dalej mam ten sam błąd. Próbowałem kilka razy, restartowałem i nic nie pomaga.
 14. Odpalam w trybie verbose i mam to co widać na zdjęciu. Nic nie idzie. BooterConfig na 0x28 i CrsActive... na 0x67 w config.plist to są wartości poprawne?
 15. Po włączeniu opcji 2 z lewej mam po chwili takie coś.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.