Jump to content

rzooff

R.E.D.
 • Posts

  5183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by rzooff

 1. My nie wiemy co wybrałeś... Przeczytaj sobie ten temat: http://hamac.pl/topic/3931-instrukcja-obs%C5%82ugi-forum-lektura-obowi%C4%85zkowa/?p=41057 ...i opisz wszystko po kolei (łącznie z konfiguracją pł.głównej), wtedy będziemy mogli coś sensownego podpowiedzieć. Na przyszłość - doczytaj sobie jak tytułować wątki na forum.
 2. Przepraszam, widzę, że przesadziłem przy sprzątaniu na moim dropboxie. Zaraz wszystko powinno wrócić na miejsce.
 3. Niewspierany kontroler dysków... http://hamac.pl/topics2/instrukcja-obsl ... vt5156.htm
 4. Napisz dokładnie po kolei co i jak robiłeś? Widoczna gdzie, w jakiejś aplikacji???
 5. Przy Cloverze, wszystko czego potrzebujesz to 1. W folderze EFI/kexts tylko fakeSMC. 2. W folderze ACPI/patched poprawione DSDT (bez tego odpali PM, ale sleep, a dokładniej wybudzanie, już nie) 3. W systemowym /S/L/E instalujesz 2 kexty: RTL81xx (Lnx2Mac), VoodooHDA. 4. Przyda się jest jeszcze patch do pomarańczowych ikonek: http://sourceforge.net/p/cloverefiboot/ ... tsToPatch/ O ile nic się nie zmieniło, to jest już dodany w config.plist przygotowanym przez oswaldini (w poradniku dot. clovera).
 6. Myślisz, że Apple dodaje do systemu narzędzia do obsługi Chameleona? To się nazwya smbios i ustawić można przy pomocy wspomnianego Chameleon Wizarda.
 7. Ogólnie - tak. Przy tej grafice optymalny jest wg mnie 10.6. Więcej konkretów da się napisać jak uzupełnisz posta wg podanego przez witucha0 linka.
 8. Ehh pierwszy link w google... http://lmgtfy.com/?q=navcom+bootcd ps. Przeczytaj regulamin...
 9. Zainstalować MacDrive lub sformatować na FAT32 (wtedy niestety max. wielkość pliku = 4GB).
 10. Jakich kextów? Opisz dokładnie, co w tej chwili masz w systemie - kexty, ...boot.plist itd.
 11. To nie zwalnia z zapoznania się z tym: http://hamac.pl/topics2/instrukcja-obsl ... vt5156.htm Na komputerze bez płyty głównej nie zainstalujesz żadnego systemu... Przestaw coś innego... Przepraszm za ironię, ale pisząc w ten sposób nie dajesz sobie pomóc. Ani nie wiemy na czym instalujesz, ani co faktycznie robisz. Przeczytaj porządnie wątek, do którego podałem wyżej link i napisz porządnego posta z kompletem informacji pozwalających na udzielenie Ci pomocy. To błąd odczytu z płyty - problem sprzętowy.
 12. AMD to zawsze nieco oporna materia jeśli chodzi OSX. Ale ogólnie wszystko powinno dać się uruchomić - ja polecam Navcom BootCD + retail w wersji 10.6.
 13. Nie wiemy jakiego poradnika. Wiemy tylko, że na pewno nie był to poradnik z naszego forum... Piszesz tak, że nie wiadomo, co i jak zrobiłeś. Proszę wreszcie zapoznać się z Instrukcją Obsługi Forum i porządnie opisać problem.
 14. Sprzęt bardzo średnio kompatybilny. Od biedy można próbować coś starszego postawić - 10.5, może 10.6 - ale i to dopiero po wymianie grafiki. Trudno powiedzieć jak z siecią czy audio, bo nic o tym nie napisałeś.
 15. Zacznij od tego: http://hamac.pl/topics2/instrukcja-obsl ... vt5156.htm Bo inaczej, napiszesz kolejnego posta, na podstawie którego, niestety nie da się za wiele odpowiedzieć.
 16. Nie. Karty graficznej, którą masz na płycie gł. w ogóle nie da się odpalić pod OsX.
 17. Do jakiej pracy nie wystarczy Ci HD3000 ?
 18. Napisz dokładnie co i jak masz poinstalowane i gdzie. Opisy typu "jakiś error" zastap konkretną informacją.
 19. Proszę pisać w odpowiednim dziale. http://hamac.pl/topics2/dzialy-forum-op ... vt4370.htm Dział 10.6 dot.: 1. Problemów z instalacją na konkretnym sprzęcie, a nie wyboru sprzętu. 2. Systemu w wersji 10.6, a nie 10.8.
 20. Przy pracy nad audio kluczowa jest wydajność cpu i ilość ram, co pewnie wiesz. O ile ram łatwo dołożyć, to CPU warto od początku kupić najlepsze na jakie Cię w danej chwili stać. Między i7 i i5 różnica jest zdecydowanie odczuwalna.
 21. Bardzo proszę zapoznać się z tym tematem: http://hamac.pl/topics2/instrukcja-obsl ... vt5156.htm A następnie opisać wszystko porządnie. Bez konkretnych informacji nie mamy jak pomagać. Na razie można tylko przypuszczać, że nie odpaliłeś karty graficznej i wszystko działa w trybie VESA.
 22. O ile mnie pamięć nie myli, to 6870 jest obsługiwana od wersji 10.6.5. Czyli w niższej wersji będziesz miał tylko tryb vesa, co w zupełności wystarczy by zrobić aktualizację systemu to najnowszej wersji, gdzie już odpalisz w/w kartę bez problemu. Nie potrzeba do niej żadnych kextów, bo jej już będziesz miał w systemie. Wystarczy GraphicsEnabler -> zobacz na temat jak uruchomić kartę NVidia w moim podpisie. Tego Radeona uruchomisz dokładnie tak samo. Raczej marne. Ale będziesz mógł ML kupić a AppStore i następnie go po prostu zainstalować. 1. Przeczytaj najpierw ten temat: http://hamac.pl/topics2/instrukcja-obsl ... vt5156.htm Bo bez kompletu konkretnych informacji, nie mamy jak pomóc. 2. Na screenie widnieje logo produkcji Tony'ego. Jeśli masz z nimi kłopot pytaj na jego forum. My możemy tylko doradzić byś zrobił to nie używając jego automatów. W przypadku ML polecam Clover'a: http://hamac.pl/topics61/clover-v2-inst ... vt9304.htm
 23. Wpisz w tytuł wątku o jaki system chodzi i w jakiej maszynie wirtualnej próbujesz go odpalić.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.