Jump to content

pkk0

Members
 • Posts

  28
 • Joined

pkk0's Achievements

 1. pkk0

  Kernel panic

  Zdaje się, że tak. Dzięki!
 2. pkk0

  Kernel panic

  Właśnie zmniejszyłem lekko mnożnik. Zobaczymy czy pomoże.
 3. pkk0

  Kernel panic

  Config to dawny forumowy UnibootX dla Ivy Bridge Z77, leciutko zmodyfikowany do ukrywania dysków i zmiany ich nazwy w Cloverze. Generalnie system działa na nim już lata.
 4. pkk0

  Kernel panic

  Tak, jest podkręcony. Do tej pory jednak nie sprawiał problemów. Na samym Windowsie wszystko działa bez zarzutu.
 5. pkk0

  Kernel panic

  Wydaje mi się, że problem zaczął występować od kiedy korzystam z Firefoxa. EDIT: Przestałem korzystać z Firefoxa i obecnie nie występuje kp związany z geforcem. Pojawiły się natomiast inne podczas korzystania z Android Studio i debugowania telefonu poprzez USB.
 6. pkk0

  Kernel panic

  Uzupełniłem o potrzebne info.
 7. pkk0

  Kernel panic

  Cześć! Od kilku dni notorycznie po kilku/kilkunastu minutach od włączenia pojawia się na moim komputerze kernel panic. Czekam na wasze pomysły i z góry dzięki za zainteresowanie. Mój sprzęt: CPU: i5 3570k GPU: MSI GTX 770 MOBO: MSI Z77A-G45 Aktualnie zainstalowany system to macOS 10.14.5 !
 8. Postawiłem sobie przed chwilą system na czysto i błąd z grafiką nie występuje(sterowniki systemowe). Dokładniej precyzując błąd występuję przy uruchomieniu komputera z uśpienia monitora. Pytanie tylko co powoduje ten błąd i powolne ładowanie komputer po wybudzeniu?
 9. W cloverze mam flagi: kext-dev-mode=1 -gux_defer_usb2 -gux_no_idle keepsyms=1, a jak sprawdzić jak wyglądają one po załadowaniu to nie wiem. EDIT: zapisałem sobię jakąś zmienną do nvramu i po restarcie mogłem ją odczytać czyli działa.
 10. Zmieniam sterowniki poprzez NVIDIA Driver Manager. Po ponownym uruchomieniu systemu również mam w tej aplikacji wybrany ostatni rodzaj sterownika. Po tym stwierdzam, że jednak działa.
 11. Niestety problem nadal występuje. Tym razem po wybudzeniu z wygaszenia ekranu które trwa dziwnie długo (najpierw jest czarny ekran przez ok 15s).
 12. Mój sprzęt to: płyta: Z77A-G45 cpu: i5 3570k karta graficzna: MSI GTX 770 Obecnie sprzęt chodzi na configu od oswaldiniego z tej strony (http://hamac.pl/topic/11742-unibootx-clover-msi-z77a-g43-z77a-g45-z77ma-g45-h77ma-g43-zh77a-g45/) z dodanym applehda i kextem na inject wszystkich usb. Przed aktualizacją wszystko było ok, nie działał jednak sleep. [/size]
 13. Cześć! Odkąd zaktualizowałem swój system do Sierry po około 1h od uruchomienia komputera zaczynają pojawiać się glitche graficzne, odczuwalny jest też spadek klatek(mam monitor 120Hz). Czy ktoś ma również podobne błędy i czy jest znany sposób ich naprawy?
 14. Problem rozwiązany. Okazało się, że program Android Studio zamiast jednej poprawki czyli ok. 150mb zaczął ściągać wszystkie dostępne pakiety. A za linka i tak dziękuję, bo się przyda.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.