Jump to content

Zanet

Members
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

Zanet's Achievements

 1. Sprzedam używany zestaw: Płyta Asus P5W DH Deluxe Procesor Intel C2D 6400 Pamięć DDR2 2GB Kingston Maskownica Oryginalne chłodzenie 100PLN
 2. Jak słucham muzyki to wyjście z komputera wpinam w interfejs gitarowy i z niego na monitory aktywne. Muszę wpinać przez interfejs ponieważ potrzebuję regulację głośności między źródłem a głośnikami. Nie mogę poradzić sobie z zakłóceniami z linii wyjścia wbudowanej karty muzycznej. Jeśli podłączam telefon lub gitarę nie mam zakłóceń. Podmieniałem zasilacz ale nie pomogło. Odłączałem wentylatory to samo. Mam tylko dyski SSD. Wymyśliłem , że kupię zewnętrzną to może zakłócenia znikną. Częściowo sobie poradziłem. Interfejs podłączyłem przez usb do komputera i działa jak karta muzyczna. Mam dużo mniej zakłóceń lecz jeszcze nie jest zadowalające. Nie będę już tu zamulał w temacie. Mam tylko pytanie czy mogę podłączyć kartę zewnętrzną np. SoundBlaster X-FI jako wyjście a wejście mikrofonowe używać wbudowanej karty z MOBO ?
 3. Xonar ma wszystko i zadziała pod OSX ?
 4. USB 7.1 SWEEX SC016 czy SoundBlaster X-FI można kupić za około 150PLN Xonar to już ok 250PLN trochę za dużo jak dla mnie. Duża różnica w jakości dźwięku jest między tymi 3 kartami ? Sweex czy X-fi którą byś wybrał ?
 5. Bardzo odkopuje ale co wybrać ? USB 7.1 SWEEX SC016 czy SoundBlaster X-FI ? Cena nie wiele się różni.
 6. To w takim razie chyba szybciej będzie kupić panel ze sterowaniem za ok 50pln. Scythe Mugen na procku przy małym obciążenia daje rade bez wentylatora, więc chciałem trochę zmniejszyć hałas.
 7. Mam pytanie:na płycie Asus P5Q będzie działała regulacja obrotów wentylatorów? Mam dodaną paczkę kextów do Efi/clover/kext/others ale regulacja nie działa. W biosie jest wyłączona funkcja automatycznej regulacji przez bios. Pod windowsem działa regulacja z programu.
 8. Mam pytanie: Zrobiłem główną aktualizacje systemu , po zainstalowaniu pokazuje aby ponownie uruchomić komputer. Po uruchomieniu ciągle pokazuje na tej aktualizacji uruchom ponownie komputer ? Co jest? Mam to na Yosemite i Sierra.
 9. Zapomniałem dopisać , że mobo jest bez UEFI .
 10. To musze spr jaki mam clover . Dziękuję
 11. Mam pytanie Mam na 1 dysku zainstalowany OSX a na 2 Windows . Jak zrobić aby nie instalować na nowo tylko by wybierać bootowanie ?
 12. Ogólnie dysk kupiłem do nowego komputera tylko procesor mam nie kompatybilny z płyta . I teraz czekam na inny procesor do odpalenia płyty. Trochę kicha ale cóż . Dobrze że mnie poinformowaliście , że procek nie odpali .
 13. Dałem d.. W przyszłości zmienię płytę ale to za kilka miesięcy . Poszukam procka w niskiej cenie na spr jak działa płyta. Dziękuję za informację Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.