Jump to content

Lechu

Members
 • Posts

  220
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lechu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. @up dzięki Podrzuciłby ktoś jeszcze ten Clover Configurator
 2. Fajna rzecz, szkoda tylko, że tak późno. Mógłby ktoś podać linka do działającego Configuratora? Bo z OSX86.net mi nie chce się uruchomić Powiedźcie mi jeszcze proszę czy jak wrzucam kexty do clover'a na USB to musze im nadawać uprawnienia? Tak jak kextom w Chameleonie w folderze Extra?
 3. Czy ktoś ma pomysł jak odpalić dźwięk ALC888? Zawsze kopiowałem AppleHDA z wcześniejszej wersji i hulało...
 4. U mnie po zastosowaniu tej metody i aktualizacji do 10.8.3 pojawił się irytujący problem z resetem BIOSa. Pamiętam że lata temu był na to fix, wcześniej nic takiego nic się nie działo. Wiecie jak z tym sobie łatwo poradzić??
 5. Dzięki... działa. Pojawił się natomiast inny problem ale o nim napisze w wątku założonym przez Ciebie
 6. Witam. Po zaktualizowaniu Chameleona za pomocą Chameleon Wizard. System nie chce wstać. Uruchomienie z -v ukazuje komunikat: Sound assertion in AppleHDAWidget at line 2102 Pomaga dopiero uruchomienie z opcją "Ignore Cache". Próbowałem zainstalować inną wersje chameleona ale nic z tego, to samo się dzieje. Myślałem że to jest spowodowane AppleHDA.kext, próbowałem innych ale nie pomaga. Posiadam płytę główną GA-EP-UD3LR z ALC888
 7. Myślę że mniej więcej wiem o co chodzi, podesłałem tylko chwilowe rozwiązanie, bo również że obawiam się że ten sleepenabler wywoła KP po aktualizacji. Jest to jedynie chwilowe rozwiązanie gdy będę miał czas to postaram się pogrzebać w DSDT choć wątpię żeby mi się udało mając na względzie moją wiedzę i doświadczenie, więc się posiłkuje takimi rozwiązaniami jak ten kext czy testowy system na którym wcześniej testuje większe zmiany.
 8. W moim przypadku przejście do sleep'a blokował NullCPUPowerManagement.kext, więc aby go nie usuwać dorzuciłem SleepEnabler'a i póki co wygląda na to że wszystko działa, może u Ciebie też się uda. http://www.osx86.net/downloads.php?do=file&id=2972
 9. No właśnie pytam bo nie widzę tego skryptu
 10. ...i jak odinstalować teraz te sterowniki od Realteka?
 11. Po zainstalowaniu tych sterowników podczas rozmów na skype wywala mi KP
 12. tak właśnie mi się wydawało... ale wydawało mi się to niemożliwością,bo rzy nich nic nie majstrowałem... przeinstaluje system i zobaczę
 13. Pozbyłem się NullCPUPowerManagement oraz SleepEnabler, w IOReg'u bez zmian. Jakie to fixy do DSDT mogłyby mi pomóc? EDIT: Teraz to już kompletnie zbaraniałem... Działa mi sleep bez SleepEnabler'a tylko nie wstaje przy PowerButton Skąd mam wiedzieć czy potrzebny mi NullCPUPowerManagement?
 14. i co teraz zrobić? bo chciałem dodać CST/PST do chameleona aby pozabyć się NullCPUPowerManagement oraz SleepEnabler.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.