Jump to content

elswirro

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

elswirro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. https://photos-1.dropbox.com/t/2/AADR3Qi-yJjqLt75bBabO_J0V6eq7_i-YEOadsyBZSH4OA/12/56672898/png/32x32/1/_/1/2/1.png/EO2H4SsYvQIgBygH/kD269dqHHyFO-wqdXCZfMEYvlnvSMVNM12IbOC5sKKk?size=1024x768&size_mode=2coś takiego.
 2. Da się to zweryfikować po zawartości? Wrzucę screena z listą plików.
 3. Jeszcze jedno pytanie. Przyjmijmy, że mam obraz .dmg i za pośrednictwem programu Transmac wrzucę go na usb. Powinno śmigać czy mogą być jakieś problemy? Chodzi o to, że tam gdzie znajduje się macbook jest play online z limitem .
 4. Sprawa wygląda tak, że to nie jest mój macbook i ciężko mi powiedzieć o specyfikacji. Mam się z nim widzieć jak zrobię ten boot pendrive. Chodzi o to, że Macbook prawdopodobnie (raczej napewno) nie ma systemu i gdy się go włącza to pokazuje się biały ekran, ikonka maca, pasek wczytywania i po jakimś czasie wyłącza. Nie próbowałem jeszcze CMD + R, ale był w serwisie, gdyż właściciel podejrzewał kartę graficzną i myślę, że serwisanci już sprawdzali recovery. Stwierdzili, że prawdopodobnie nie ma systemu. Wypaliłem wcześniej płytkę dvd z obrazem, który się zmieścił na niej Mac OS X 10.7, ale po wciśnięciu C niby coś czytało, pojawił się migający znacznik _ na czarnym jakby "dosowym" ekranie i zniknął. Ekran nadal był czarny, ale nie wyłączył się. Czekałem, aż coś się stanie, ale można było tak czekać do jutra, napęd nie czytał płyty. Kiepski, niekompatybilny lub zepsuty system lub źle wypalona płyta?? Dodam, że jestem słaaaabym laikiem jeśli chodzi o Maki . Pozdrawiam serdecznie.
 5. Witam. Nie jestem pewny czy w dobrym dziale wrzuciłem, wrazie w proszę o przeniesienie w prawidłowy. Mam pytanie i liczę na dosyć szybką odpowiedź. Muszę zainstalować Mac Os X na A1278 MacBook Pro, lecz mam do dyspozycji Windows 7 na PC. Chcę zrobić bootowalnego pendrive z systemem. Mam obraz .dmg Yosemite 10.10, gdyż nie posiadam płytki. Czy do tego wystarczy mi program Transmac czy może jakiś inny sposób polecacie? Pozdrawiam serdecznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.