Jump to content

pogano

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

pogano's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Koledzy, po updacie do najnowszego CC + OSX 10.11.4 + Najnowsze webdrivery problemy jak ręką odjął.
 2. A jak masz spory dokument i robisz Image Size na 2x większy? To znany błąd z OpenCL i Adobe. Mógłbyś zapodać swojego configa na PM lub tu? Będe zobowiązany.
 3. A jaką masz wersję webdriverów?
 4. Może zamiast z forum AppleHDA_Uniwersal użyj https://github.com/toleda/audio_RealtekALC(jeśli nie działa Ci Clover ALC).
 5. Dzięki za wsparcie. Na razie wyłączyłem OpenCL w photoshopie, a Illustrator przestał padać po zmianie SMBIOSa. Może nowy CC lub update Capitana / sterów nvidii coś pomoże w przyszłości.
 6. Hi. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że to mój pierwszy post i jestem Wam wdzięczy za wszelką pomoc jakiej udzieliliście początkującym hackintoshowcom. <end of asslicking> Problem tyczy się crashy (Photoshop / Illustrator) i różnego rodzaju graficznych glitchy (do obróbki grafiki) z włączonym OpenCL. Używam Clovera, SMBIOS dla MacPro5,1, wcześniej iMac14,2 oraz najnowsze webdrivery od nvidii. Czy problem można rozwiązać za pomocą edycji DSDT lub patchując AGPM? Jeśli tak - to jak? Pozdrawiam. -- Z97 + i4770k + ASUS STRIX GTX970 El Capitan 10.11
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.