Jump to content

Buła

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. GA Z97X-UD3H (tak, tak wiem) 4790k Intel HD 4600 (zintegrowana bo nie będę używać żadnego programu, który ma jakieś większe wymagania, no chyba, że z jakiegoś powodu doradzicie dokupienie czegoś prościutkiego) Postępowałem zgodnie z instrukcjami słynnego poradnika http://hamac.pl/topic/11716-unibootx-clover-oficjalny-uniwersalny-bootloader-hamacpl/ Bardzo mi się podoba unibootx. System zainstalowało, jednak nie startuje dalsza część po restarcie gdzie dokonuje się już ostatnich kliknięć instalacji osx. Odpalam sprzęt i nie startuje tryb graficzny wywalając to co na zdjęciu. Moja intuicja podpowiada, że to coś bardzo prostego. Zmieniałem inject, w config dłubałem wg. poradnika i dupa. Poruszałem się powolnymi kroczkami ale do przodu, sporo problemów udało mi się załatwić nie zawracając wam głowy ale teraz już padam. Siedzę z tym 4 dzień i noc ale chyba już za mocno się zakręciłem, nie zwykłem prosić o pomoc jednak.. proszę, mistrzowie help! Trochę pitupitu: Bootuje, dłubię w configu z pożyczonego iMaca i co chwilę pendrive lata z jabłka do przyszłego(mam nadzieję) Haca. Nigdy jabłka sobie nie kupię jako narzędzia pracy, za dużo wydałem na serwisowanie tej ściemy. Jednak system jest genialny w moim zawodzie. Jestem muzykiem. Lubię technologię ale kwestię informatyczne poruszam od niedawna - pierwszy raz w życiu. Moja głowa wygenerowała zajebisty muzyczny pomysł i jestem zdeterminowany tak mocno, że zająłem się czymś co mnie nigdy nie interesowało - zobaczyłem coś takiego jak 'terminal' nie śpię już bardzo długo a jak tego nie skończę i nie zainstaluję mainstage i logic pro to chyba się znajdę na oddziale leczenia zaburzeń psychicznych. Muszę to z siebie "wypluć" Pomożecie?
  2. Dziękuję, też próbowałem. Zmieniła się nieco skórka - mam USB z diodą, zamigała po 'F2' zmieniłem nazwę folderu w OEM na nazwę swojej płyty. W zasadzie tyle.. próbuję wszystkiego. W którymś momencie miałem dość i skorzystałem z narzędzi Tony'ego, jakoś mi to nie chwaciło więc zrobiłem coś 'ot tak' - włożyłem z powrotem klucz z UniBootx - widziało dysk w startowym oknie! Z krzyżykiem co prawda ale wtedy znowu się napaliłem i tak siedzę do teraz;) --- Godziny lecą... Ogólnie Hackintoshowe fora zachęcają a szczerze mówiąc współczuję sobie:p Jestem muzykiem i potrzebuję narzędzia do pracy i to nie ze sklepu appla tylko za normalną kasę. Dłubię i dłubię z uporem i uwagą jednak wcale nie jest tak przyjemnie. GA-Z97x-UD3H 4790k Intel HD 4600
  3. GA-Z97x-UD3H Kurcze po odpaleniu klucza w menu UniBootx Wyświetla mi się sam klucz. Nie ma dysków a w Biosie widzi. Cały dzień z tym siedzę... ma ktoś jakiś pomysł?
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.