Jump to content

Corg

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

774 profile views

Corg's Achievements

 1. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać, to forum to zajebista kopalnia wiedzy i na bank znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania. W dziale "Poradnik jak..." już na 1 str. masz skąd wziąć obraz instalacyjny(torrenty i inny szajs odpuść) i jak zainstalować macos 10.xx krok po kroku / stworzyć nośnik instalacyjny. Ta zabawa (w szczególności na lapku) wymaga sporego samozaparcia więc bez własnej inicjatywy się nie obejdzie. Dla ułatwienia, przy starszych systemach warto podczas instalacji zmienić datę w terminalu na cirka do + roku od daty wydania i nie łącz 2 różnych problemów w 1 temacie.
 2. Kompletnie nic, skoro startuje z usb to zostaw go w spokoju (unibootx jest tak zrobiony że działa zarówno w uefi jak i w legacy). Ten sprzęt (o którym każdy wie wszystko - już raz 1 kolega z forum prosił o uzupełnienie specyfikacji co chyba umknęło uwadze) do szczęścia zapewne potrzebuje zainstalowanego clovera w legacy na hdd i tam przeniesionej działającej konfiguracji. Jak to mówią najciemniej pod latarnią.
 3. Użyć mocy google albo poświęcić trochę czasu i poczytać forum, wszystko jest "podane na tacy" kierunek już masz
 4. Przeniesienie folderu EFI nic nie da. Zainstaluj clovera w legacy
 5. Witam, ponieważ nigdzie nie znalazłem odpowiedniego działu a jest to mój 1 post - witam wszystkich serdecznie. @ kuchar walczę z brakiem dźwięku na ga-z97x-gaming 3 (brak z tylnego zielonego) wiec jeśli możesz to wrzuć jeszcze raz config bo link stracił ważność i ew. screeny ustawień biosu. W sumie to te same g-faile i zanim założę nowy temat spróbuję sam spacyfikować bestię na podstawie ww.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.