Jump to content

Maidenman

Members
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Maidenman last won the day on December 28 2018

Maidenman had the most liked content!

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Ja kiedyś dużo robiłem w Adobe Encore CS6. Potrafił obsługiwać chaptery z Adobe Premiere lub pozwalał dawać własne. Co prawda program nie jest już rozwijany, ale ciągle można go pobrać jako część Premiere Pro CS6. Ludzie w internetach piszą, że działa pod nawet pod Mojave.
 2. Biorę. Resztę dogadamy na PRIV.
 3. Strike nr 2. Pierwsze zdanie mówi: "Poradnik przeznaczony dla nie doświadczonych osób, które zaczynają swoją przygodę z hackintoshem" Strike nr 3. Masz opisane w punkcie 3 tego poradnika. Więcej informacji nie trzeba bo instalacja więcej nie wymaga. Natomiast w punkcie 1.1h. masz napisane "Wpinamy do komputera inny pendrive (dowolna wielkość)". Pendrive z Windowsem nie jest Tobie do niczego potrzebny (o ile przez przypadek nie formatujesz sobie dysku, np. nieuważnie czytając komunikaty, które daje Tobie instalator). Ja również tak jak @mje sam instalowałem wyłączeni z informacji z tego forum o nic nie pytając a nie miałem bladego pojęcia wcześniej jak to się robi.
 4. Nie chcę być zgryźliwy (a może trochę jednak chcę), ale chyba słabo Ci idzie szukanie informacji. Przeczytaj najpierw ten poradnik z konkretnymi odpowiedziami. Potem pytaj. Jeśli to Twoja pierwsza instalacja, raczej odradzam instalowanie na tym samym dysku razem z Windowsem, chyba że nie zależy Tobie na ewentualnej utracie danych na dysku. Bezpieczniej jest odpiąć przed instalacją wszystkie dyski poza tym, na którym chcesz postawić macOS.
 5. Autorowi szablonu chyba zależało na responsywności, ale też mi się wydaje że pełna szerokość to za dużo. Mam już na to fix - wkrótce pojawi się na forum.
 6. Hmm, z Razerami jest jakaś dziwna sprawa pod Mojave. Ja od bardzo dawna dawna używam 17-przyciskową Razer Naga 2012 i o ile zawsze działała pod macOS perfekcyjnie bez żadnych sterowników, to pod Mojave sporadycznie wariuje mi klikanie kółkiem myszy do otwierania linków w nowej karcie. W Windows wszystko działa. W ogóle ich sterowniki do myszek są byle jakie jakościowo i często powodują więcej kłopotów niż korzyści. Jeśli ktoś nie używa własnych przypisów dla klawiszy lub makr, to często nie ma większego sensu ich instalować.
 7. Widuje się to czasem, jako zabezpieczenie przed przeciążeniem bazy danych przed zbyt dużą ilością zapytań. Całkiem normalne.
 8. Nie ma sprawy. Podeślij co masz na PW, ogarnę to w najbliższym czasie.
 9. Na dole strony mamy do wyboru skórkę domyślną + hamac (Domyślną) więc gdy wrzucimy ciemny styl do przełączenia to tam się pojawi. Technicznie możliwość jest
 10. Jest bardzo dobrze W końcu duże i czytelne litery. Mobilka też wygląda zacnie na pierwszy rzut oka. Jak już wcześniej mówiłem - w wolnych chwilach służę pomocą.
 11. Tak wygląda favicona. Nad ciemną wersją mogę pomóc w wolnej chwili. Jestem grafikiem i frontend developerem więc technicnie nie powinno być wyzwaniem.
 12. Ładnie to wygląda. Jeśli mogę zasugerować - lekko rozjaśniłbym logo forum lub choćby samą favikonę, bo na ciemnym interfejsie Mojave (niezależnie od przeglądarki) słabo ją widać
 13. Ja latam na 100% UniBootX. Poza dopisaniem własnych SMBIOS, malutkiej zmiany argumentów bootowania i Inject dla audio nic nie dodaję i jakoś to wszystko działa
 14. Dzięki za sugestie. Nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się że tą wersję albo zapodał mi Kext Updater albo była w UniBootX, bo ja go nie wrzucałem z innych źródeł. Załączam kopię. Na razie nie wrzucałem wersji 2.5.0d0, ale czytając wątek naszło mnie na pewien test: zamiast ręcznie usypiać komputer, zresetowałem ustawienia w Oszczędzaniu energii i pozwoliłem aby sam się uśpił po braku aktywności. Dziś już usypia się i budzi bez żadnych problemów, niezależnie czy usypiam ręcznie czy pozwalam mu samemu. Sprawa jest rozwojowa, będę badał temat. Co najważniejsze dla tego tematu - nowe AppleALC naprawia brak audio po wybudzeniu dla mojego układu. IntelMausiEthernet.kext.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.