Jump to content

HIDEE

Members
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podeślij linka. Mam Mojave na macbooku.
 2. Od Cataliny wzwyż, Apple oddzieliło system od danych użytkowników. Teoretycznie to dla bezpieczeństwa.
 3. HIDEE

  Grafika

  Niepotrzebnie wyrzuciłeś kasę. Do lapków kupuje się same chipy z kulkami, ale obecnie nie ma już gwarancji, że kupisz w pełni sprawny. A po za tym, jeśli grafika była już kiedyś wymieniana, to może się nie przyjąć następna wymiana. Tego się już nie naprawia. Można zastosować bajpas i jechać na zintegrowanej, ale trzeba wiedzieć, jak to zrobić.
 4. Wszystko zależy, czy program korzysta ze standardowych fremworków, czy dedykowanych danemu systemowy. Możesz wyedytować wewnętrzny plik info.plist. Masz tam info: Minimum system version
 5. Możesz spróbować. Sam jestem ciekawy, czy z EFI zadziała.
 6. Dzięki. Nie rozwiązało, to problemu, ale nakierowało na rozwiązanie. Doczytałem, że -1 jest już nieużywane. Teraz z nowym OC wpisuje się inaczej. Fajnie to rozwiązali w OC Configurator.
 7. Po podniesieniu OpenCore na 0,72 lub 0,73 z menu startowego znika dysk startowy (APFS) . Coś trzeba zmienić? Coś dopisać. Po powrocie do poprzedniej wersji jest OK.
 8. MacOS ma wbudowaną kontrolę instalacji. od tego trzeba zacząć:
 9. Po usłyszeniu BAM, wciśnij CMD+R. Powinno wyskoczyć odtwarzanie z internetu.
 10. Po wprowadzeniu opencanopy, jest tryb graficzny. Obecnie przy starcie pojawiają się dyski z systemem, a po kliknięciu spacji mamy wszystkie możliwe ikony. Czy jest możliwość wyboru jakie dyski po starcie mają się pojawiać?
 11. Pewnie jakiś błąd w zabezpieczeniach. One mają szlaban. Co do nowych grafik, działają RX6800XT i RX6900XT. RX6700 niestety nie.
 12. Możesz to zrobić Carbon Copy Clonerem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.