Jump to content

Najrad

Members
 • Content Count

  943
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Najrad last won the day on November 20 2019

Najrad had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Podhale
 • Interests
  montaż wideo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak jest z OpenCore? 0.5.6 wystarczy? Sprawdzone - działa.
 2. Nie będę tworzył nowego tematu, bo moje pytanie mieści się w zasadzie w temacie tego wątku, jaki dysk NVMe o pojemności 1-2TB warto kupić do cięższych zadań? Np do tworzenia Library dla FCPX? Po skończeniu projektu - raz na dwa tygodnie - Lib byłby usuwany i na jego miejsce tworzony nowy z nowym projektem. Te Liby mają w moim przypadku wielkości ok 0,5TB, więc praca jest w miarę intensywna.
 3. Zawsze to jakiś trop slide=0 już było i zarówno z nim jak i bez niego... nie ma różnicy. W bios mam 128MB, wie posprawdzam mniejsze wartości, a później większe. Zobaczymy.
 4. Czy ktokolwiek zna rozwiazanie problemu?
 5. No to spoko. Wygląda na to, że działa OK.
 6. Po sortowaniu istotnie zaczyna działać. Niepokoi mnie tylko ubogi wpis w IOregu, przy DSDT był taki jak pokazywał danielosx86, teraz został wykastrowany.Tak ma być? Test NVRAM przechodzi poprawnie, po restarcie wszystko jest w pamięci.
 7. @AlPaczino Tak zorientowałem się tym bardziej, że mam tam przecież dodane SSDT-EC.aml. Może istotnie to pomoże.
 8. OK spróbuję za godzinkę i dam znać.
 9. Na moim Asusie Prime Z390 A (bios 0903) SSDT nie działa. Tylko DSDT z patchem załatwia sprawę.
 10. U mnie tak nie działa Musi być DSDT, wtedy jest OK
 11. Po dodaniu do DSDT... działa - w każdym razie IOreg pokazuje to samo co na Twoim screenie i w raporcie systemowym w rozszerzeniach też "jest załadowany"
 12. W IOreg go nie ma, tak samo AppleIntelPCHPMC.kext - jest widoczny w raporcie systemowym, ale nie załadowany. Uzywałbym tego DSDT od Mald0na, ale ono powoduje ( podobnie jak WEG) przytkanie iGPU.
 13. Czy ta tabela jest tylko dla Gigabyte? Wyciągnąłem z archiwum DSDT od Mald0na... i rzeczywiście ta poprawka tam jest zawarta. Sama łatka SSDT niestety u mnie ( AsusPrimeZ390-A) nie działa. Zrobiłem DSDT w Cloverze, ale ma 2 errory i ponad 90 warningsów, a sam nie wiem jak to poprawić, wie na razie czekam co napiszecie dalej.
 14. tak, jak się poprawnie zrobi, czyli co mamy poprawić/zrobić? ten screen to podczas pracy FCPX? Ja już przywykłem do pracy bez WEG, jest płynnie i z pełnym wykorzystaniem iGPU. Wysłałem Ci swoje EFI, więc mógłbyś wskazać nam drogę...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.