Jump to content

meeron

Members
 • Posts

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

meeron last won the day on November 5 2014

meeron had the most liked content!

meeron's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. No to lecim z tematem! Jak nie my to kto? Ktoś już testuje beta Mojave 10.14.X na hacku?
 2. Hej, jestem załamany, straciłem wszystkie dane z dysku (( wywala mi taki błąd, da się to naprawić jakoś? W kompie mam 2 dyski, pierwszy to SSD który jest ok. Oraz 2gi dysk z dwiema partycjami, pierwsza mała działa, a ta duża na której miałem wszystkie padła Robiłem porządki na dysku, wywaliłem stara kopię Time Machine, chciałem zrobić nową i TM nie widziało tej partycji, po restarcie komputera partycja padła.
 3. A to dziwne, co prawda sierry nie instalowałem, tylko pobrałem i zrobiłem z nią pendrajw instalacyjny, który niestety już wykasowałem.
 4. Sprawdzone, działa Ultra Fast Boot na integrze, windows wstaje do pulpitu w 6sek.
 5. Intel graphics kaby lake - czy taka integra posiada GOP i uda się uruchamiać Windowsa w trybie Ultra Fast Boot, czy bede zmuszony zrezygnować z trybu ultra i zadowolic się "tylko" Fast Bootem?
 6. meeron

  OS X 10.12

  Ciekawe czy będzie jakiś patent na odpalenie MacOS na starszych makach. Moj nowoczesny MacBook Pro 5.1 został dziwnym trafem pominięty. Człowiek kupuje Maca żeby przestać kombinować z hackintoszem a tu taki cios
 7. Próbuje jeszcze raz, na nowo zrobie pendrajwa, jak cos to bedzie na Ciebie dalej wisi na sigmatelu, no nic, trudno, windows na pececie zostanie, szkoda, bo bym sprzedal blaszaka. edycja, no niestety sie nie udało, no nic, jakos to przezyje
 8. gdy instaluje całego bootcampa wiesza w trakcie instalacji, mimo dania uprawnien administratora oraz trybu zgodności win7 Zatrzymuje się na karcie dzwiekowej Sigmatel. Instalowałeś pełen pakiet bootcampa, poprzez plik setup.exe czy pojedyncze drivery z katalogu apple? Próbowałem na różne sposoby, i same drivery i całego bootcampa, niestety to nie wchodzi.
 9. A napisz coś więcej, w jaki sposób instalowałeś system, czy była to aktualizacja czy może na czysto wjechałeś? W jaki sposób wyodrębniłeś drivery do dźwieku oraz touchpada, no tak wiesz, żeby ktoś z Twojej wiedzy jeszcze skorzystał Nie bądz taki tajemniczy przecież
 10. Pierwsze co zrobiłem to windows update żeby znalazł maksymalna ilość driverów. Znalazłem sposób na instalację driverów Bootcamp. Nie zainstalował mi się gładzik (nie działa dalej prawa myszka) oraz nie mam dźwięku. Jest ikonka głośności, w menagerze urządzeń wszystko jest zainstalowane prócz kooprocesora, nie wiem co to, ale raczej nie gładzik i nie dźwięk.
 11. Hej Nabyłem MacBook Pro 5.1 Late 2008 Unibody (tak wiem, że wyszły już nowsze) i tak jak na PC instalowałem OSX tak na OSX chce zainstalować Windowsa. Niestety mój Macbook nie pozwala na instalacje czegoś lepszego niż windows7 Da się to jakoś obejść, nie wiem, identyfikację maca zmienić na coś wyższego, lub jakiś inny pomysł ktoś ma? edycja: Wydaje mi się, że sobie poradziłem w nastepujący sposób. Instalacja Windows 7, potem instalacja z pod systemu kluczem USB do windows 10 Instalacja leci, zobaczymy czy sie uda Edycja2: System sie zainstalował, ale wiele wskazuje na to, że nie mam sterowników do wszytskiego Pobrałem oczywiście najnowsze stery bootcamp, ale wywala komunikat, że nie jest to obsługiwane, przez ten system.
 12. Sprzęcior jak w temacie, w Cloverze dodana sekcja jak niżej <key>ACPI</key> <dict> <key>DSDT</key> <dict> <key>Debug</key> <false/> <key>DropOEM_DSM</key> <false/> <key>ReuseFFFF</key> <false/> </dict> <key>DropTables</key> <array> <dict> <key>Signature</key> <string>DMAR</string> </dict> <dict> <key>Signature</key> <string>SSDT</string> <key>TableId</key> <string>CpuPm</string> </dict> <dict> <key>Signature</key> <string>SSDT</string> <key>TableId</key> <string>Cpu0Ist</string> </dict> </array> <key>SSDT</key> <dict> <key>DropOem</key> <false/> <key>Generate</key> <dict> <key>CStates</key> <true/> <key>PStates</key> <true/> </dict> <key>MinMultiplier</key> <integer>7</integer> <key>PluginType</key> <integer>0</integer> </dict> </dict> Czy jeśli działają mi pośrednie mnożniki, to potrzebuje gotować SSDT, czy wystarczy powyższa sekcja i w przypadku płyt opartych o Z68 zapominamy o temacie SSDT?
 13. Popełniłem przed chwilą, dźwięk, sieć i cała reszta działa, aktualizujcie więc na moją odpowiedzialność
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.