Jump to content

MietasSR

Members
 • Posts

  1239
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MietasSR last won the day on April 28 2015

MietasSR had the most liked content!

MietasSR's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Ja w sumie tylko momentami pogrywam w LoLa i widzę, że na Windowsie jego wydajność jest znacznie wyższa... aczkolwiek da się grać. Innych gier nie testowałem - ogólnie nie gram
 2. U mnie chodzi fajnie, lepiej o dziwo niż Mavericks... ogólnie podobają mi się zmiany w stosunku do 10.9, mimo tego że to dopiero DP1. Zobaczymy co będzie dalej - jak na razie jak najbardziej pozytywnie.
 3. Próbowałem. Nic to nie zmienia. Na razie bootuję przez Chameleona...
 4. Panowie, macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego, że Clover nie potrafi wystartować Snowa w 64-bitach? Próbuję na różne sposoby i obojętnie co bym nie zrobił zawsze startuje w 32bit... z Chameleona wszystko jest w porządku.. kończą mi się pomysły.
 5. Wyłącz GraphicsEnablera i dedykowaną grafikę w BIOSie.
 6. Podmień IOUSBFamily na to, które wstawia tonymac do MultiBeasta. To aktualnie jedyne rozwiązanie tego problemu. Stawiałem ML na identycznym laptopie. Efekt po wymianie WiFi: 100% sprawny Hackintosh. Trzeba było tylko właśnie podmieniać IOUSBFamily, bo nie wykrywał urządzeń USB. Framebuffer do HD4000 to 01660003 (działa HDMI i LVDS, brak VGA, jak to HD4000). Reszta jest do opanowania bezproblemowo. Życzę miłej zabawy, sprzęcik jest niesamowity
 7. Pentium B960 ma HD3000. Warto próbować. WiFi do wymiany - nie rusza (z nim jest problem nawet pod Win ). Poza tym specyfikacja ok.
 8. Usunąć wszystkie wpisy w preferencjach systemowych, usunąć NetworkInterfaces.plist, restart, i dodać od nowa wpisy. Musi działać.
 9. Ten sprzęt odpali w 100% - to to samo co Extensa 5220 i tym powinieneś się kierować szukając rozwiązań do tego sprzętu. LAN odpala z kextem BCM5722D. WiFi do wymiany. Z grafiką były delikatne problemy, trzeba zrobić fixa w DSDT. Poza tym sprzęt działa w 100%.
 10. Dopisujesz ID i karta w podstawowym QE/CI powinna załapać. Ciężej będzie z wybraniem właściwego FB - w mojej PowerColor żaden nie był poprawny, a modyfikacji się nie podejmowałem bo nie było mi to potrzebne
 11. 10.6 albo 10.6.3 - z tym, że oryginalną płytkę wybootujesz z Nawcom ModCD, a ten wydziw (swoją drogą, z tego co pamiętam to chyba jest to najgorsza dystrybucja Snowa? ) na pewno nie odpali.
 12. Najlepiej oryginalna płytka Apple'a (czyli Retail) i Nawcom ModCD.
 13. Masz starą jak świat dystrybucję, nie odpali Ci to na AMD. W tym wypadku tylko Retail + Nawcom ModCD.
 14. Grafika. Wymaga uruchomienia systemu w trybie 32bit którego ML już po prostu nie posiada, w związku z tym nie ma w nim kextów do niej. Maksymalnie 10.7 .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.