Skocz do zawartości

Instalacja Yosemite 10.10 obok Windows 8 na Samsung NP350E7C-S04PL


dela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

instaluje Yosemite 10.10 według poradnika Arnon http://hamac.pl/topic/10178-instalacja-os-x-1010-yosemite-krok-po-kroku/ i na razie zatrzymałem się na:

2a. Przejdź do /EFI/CLOVER/ i dostosuj config.plist do swojego komputera, jeśli nie umiesz tego zrobić, napisz na forum, na pewno ktoś Ci pomoże  ;-)

 

Nie potrafię ustawić odpowiedniego config'u ale wyczytałem na forum, że można go doszlifować po instalacji. Bios mam ustawiony na "uefi and legacy" a chciałbym na samo uefi ale w tej konfiguracji pendrive nie bootuje. Natomiast odpalanie Clovera sypie się już na samym początku.

Efiboot loaded from device: Acpi(PNP0A08.0)/Pci(1D10)/Usb(0, 0)/Usb(1, 0)
boot file path .IABootFiles\boot.efi
..............................Error loading kernel cache (0x7)
Boot failed, sleeping for 10 seconds before exiting...

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział co robię źle.

 

Konfiguracja Samsung np350e7c-s04pl

1. Samsung NP350E7C-S04PL
2. Intel® Core™ i5-3210M CPU @ 2.50GH, SSE SSE2 SSE3 SSSE3 SSE4.1 SSE4.2 EM64T VT-x AES AVX
3. HM76 
4. - 
5. Intel HD 4000 i AMD Radeon HD 7670M (wyłączona) rozdzielczość 1600x900
6. Audio: Realtec ALC269 
7. Realtek RTL8168/8111
8. Wirless Qualcomm Atheros AR9485WB-EG 
9. Dysk twardy 1 TB S-ATA?
10. Klawiatura PS/2 - Samsung PS/2 Port Input Device 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy aby odpalić Clovera w UEFI należy zmienić domyślny zestaw driverów UEFI. Niekiedy UEFI zaimplementowane w komputerze nie jest w pełni "sprawne" i mimo że jest nie działa do końca poprawnie ani z windows ani z cloverem. Wtedy pozostaje jedynie tryb legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.