Jump to content
Sign in to follow this  
PRYD3

Problem z emulacja Mac os x 10.8x by hazard na vmware

Recommended Posts

Z racji mojego pierwszego postu na tymże forum witam wszystkich,
Jeśli chodzi o temat emulacji i styczności z hackintoshem jestem nowy w te klocki,
Chcialem postawić na wirtualnej maszynie Mac OS X 10.8x by hazard, udało mi się ale niestety mam problem po instalacji gdyż vmware widzi zainstalowany system ale nie otwiera go. Chcialem wyemulowac Mac OS X'a aby zrobić na nim botoowalnego pendrive i zainstalować go na laptopie obok windowsa 8.1 ale na innej partycji. Potrzebuje pomocy z poprawną emulacją tego, czytałem różne poradniki itp. ale nie działa to tak jak w opisach.

Mój komputer to Lenovo Flex 2
CPU : Intel Core i3 4030U 1.9 X 4

GPU : Intel HD 4400 (zintegrowana)
RAM : 4 GB DDR3
HDD : 500 GB

Dodam że laptop jest dotykowy i czy moglby mi ktoś pomoc określić czy takowy system obslugiwal by ten dotykowy ekran ?
@edit
Załączam screen prezentujący jak to wygląda po restarcie wykonanym po instalacji.

post-4534-0-56093600-1425233475_thumb.jpg

Aktualnie pobrałem Niresh Mac OS 1.8.5 i proboje go wgrac na pendrive aby postawić system. Jeśli mi się nie uda to sproboje to co mi wyslaleś :) Dzieki za zainteresowanie temat i pomoc z waszej strony :)

@edit
Niestety nie udało mi się postawić system bo pendrive nie bootuje ale gdy wgrałem na pendrive samego clover to komputer jakby zaczal myslec nad tym, widać niestety tylko czarny ekran ale jest już to jakiś postep, aktualnie robie to co mi wyslales i na razie jestem w trakcie instalacji, może uda się odpalić na emulacji i stworzyć ten nieszczęsny bootowalny pendrive :) 
I jeszcze takie pytanie czy postawiony już system Mac Os będzie obslugiwal dotykowy ekran wbudowany w laptopa ?