Skocz do zawartości

GA-P55-UD3


Fabzz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z podpowiedzią bardziej doświadczonego użytkownik arnon'a zrezygnowałem z próby instalacji niresha maverick i zabrałem się za instalacje 10.10 Yosemite

 

Problem polega na tym że komputer na którym chce zainstlować system nie posiada w tej chwili Windowsa / tylko ubuntu 14.04 LTS w związku z tym nie wiem jak wygenerować poprawny config.plist

 

moj sprzęt:

1. Płyta: GA-P55-UD3 (rev. 1.0) bios f9 (http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-p55-ud3_10/specs/)

2. Procek: Intel Core i5-750 sse2 / sse3 / see4 (http://ark.intel.com/pl/products/42915/Intel-Core-i5-750-Processor-8M-Cache-2_66-GHz)

3. Mostek Południowy: intel P55

4. NIE WIEM

5. GeForce GT 610 (http://pl.msi.com/product/vga/N610GTMD2GD3LP.html#hero-specification)

6. ALC888

7. RTL8111D chip (10/100/1000 Mbit)

8. BRAK

9. ST3160815AS / SATA / bedzie jedna partycja tylko z maciem

10. USB

 

Licze na wasza pomoc i doświadczenie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc udało mi sie stworzyc config.plist i zakonczyc proces instalacji (10.10.2).

Komputer jest wykrywany jako mac 27 cali z 2010.

Działa VGA + HDMI || nie działa DVI

Dźwięk działa ale troche cicho / o wiele lepiej działa jak podpinam skrzynke pod tv przez hdmi.

 

Największym minusem jest to, że nie działa przejscie w tryb uśpienia. Po wyjsciu z trybu uspienia system laduje się od nowa co trwa (85sekund) - wiec nei jest źle.

 

Jeżeli ktoś chce się zabawić w OSX na PC to naprawde polecam moją tania konfiguracje na początek.

Cały sprzęt udało mi się skompletować za nie całe 800zł

 

Gdyby ktos potrzebowął config dla takiej konfiguracji proszę pisać - z chęcią się podziele.

 

Temat do zamknięcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Prosze o pomoc , optymalne skonfigurowanie config.plist ?, wiem ze sprzet jest wiekowy.....ale funkcjonuje dołączam config + log

moj sprzęt:

1. Płyta: GA-P55-UD3 (rev. 1.0) bios f9 

2. Procek: Intel Core i5-750 sse2 / sse3 / see4 

3. Mostek Południowy: intel P55

4.amd radeon  rx 570 8gb

5. ALC888

6. RTL8111D chip (10/100/1000 Mbit)

7. wi-fi Atheros 9380

8. Hitachi HDP725050GLA360 x2 / SATA -lub dysk ssd

9. USB

10  Apple Bluetooth : Cambridge Silicon Radio

config.plist bootlog.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.