Jump to content
Sign in to follow this  
Fabzz

GA-P55-UD3

Recommended Posts

Zgodnie z podpowiedzią bardziej doświadczonego użytkownik arnon'a zrezygnowałem z próby instalacji niresha maverick i zabrałem się za instalacje 10.10 Yosemite

Problem polega na tym że komputer na którym chce zainstlować system nie posiada w tej chwili Windowsa / tylko ubuntu 14.04 LTS w związku z tym nie wiem jak wygenerować poprawny config.plist

moj sprzęt:

1. Płyta: GA-P55-UD3 (rev. 1.0) bios f9 (http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-p55-ud3_10/specs/)

2. Procek: Intel Core i5-750 sse2 / sse3 / see4 (http://ark.intel.com/pl/products/42915/Intel-Core-i5-750-Processor-8M-Cache-2_66-GHz)

3. Mostek Południowy: intel P55

4. NIE WIEM

5. GeForce GT 610 (http://pl.msi.com/product/vga/N610GTMD2GD3LP.html#hero-specification)

6. ALC888

7. RTL8111D chip (10/100/1000 Mbit)

8. BRAK

9. ST3160815AS / SATA / bedzie jedna partycja tylko z maciem

10. USB

Licze na wasza pomoc i doświadczenie ^^

Tak więc udało mi sie stworzyc config.plist i zakonczyc proces instalacji (10.10.2).

Komputer jest wykrywany jako mac 27 cali z 2010.

Działa VGA + HDMI || nie działa DVI

Dźwięk działa ale troche cicho / o wiele lepiej działa jak podpinam skrzynke pod tv przez hdmi.

Największym minusem jest to, że nie działa przejscie w tryb uśpienia. Po wyjsciu z trybu uspienia system laduje się od nowa co trwa (85sekund) - wiec nei jest źle.

Jeżeli ktoś chce się zabawić w OSX na PC to naprawde polecam moją tania konfiguracje na początek.

Cały sprzęt udało mi się skompletować za nie całe 800zł

Gdyby ktos potrzebowął config dla takiej konfiguracji proszę pisać - z chęcią się podziele.

Temat do zamknięcia!

To walcz dalej bo nie zrobiłeś jeszcze sprzętu dobrze, sleep działa na tej mobo bo robiłem.

DSDT na Gigabyte to podstawa.

hmmm ok.

pobrałem DSDT z tonymacx86 teraz byłoby naprawdę bardzo fajnie gdybyś mnie naprowadził na trop - co robić dalej.

Prosze o pomoc , optymalne skonfigurowanie config.plist 😇, wiem ze sprzet jest wiekowy.....ale funkcjonuje dołączam config + log

moj sprzęt:

1. Płyta: GA-P55-UD3 (rev. 1.0) bios f9 

2. Procek: Intel Core i5-750 sse2 / sse3 / see4 

3. Mostek Południowy: intel P55

4.amd radeon  rx 570 8gb

5. ALC888

6. RTL8111D chip (10/100/1000 Mbit)

7. wi-fi Atheros 9380

8. Hitachi HDP725050GLA360 x2 / SATA -lub dysk ssd

9. USB

10  Apple Bluetooth : Cambridge Silicon Radio

config.plist bootlog.txt