Skocz do zawartości

WIFI A/B/G/N/AC + BT 4.0 - BCM94360CD - pełen komplet - sprawdzony model


314TeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Aby założyć BCM94360CD w notebooku muszisz się upewnić:

1. BIOS bez whitelisty - czyli np Lenovo musi mieć wgrany zmodyfikowany BIOS

2. W notebooku musisz mieć miejsce aby włożyć kartę wraz z adapterem do mini PCI-E - BCM94360CD ma specyficzne applowe złącze które nie jest kompatybilne z tymi które są w PC.

3. BCM94360CD do poprawnego działania wymaga 4-rech anten, jeśli nie masz ich tyle, to musisz dołożyć brakujące.

 

Jak widzisz upchnięcie BCM94360CD w notebooku może być problematyczne, wymaga nieco pokombinowania, niekiedy po prostu fizycznie nie ma szans na upchnięcie, lub obudowa musi być zmodyfikowany fizycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowa partia kart na półce, dostępne od ręki, wszystkie gorące, dokładnie przetestowane, w 100% sprawne, aktualny opis procedury w pierwszym poście.

 

Karty udało mi się zamówić jeszcze przed skokiem kursów USD. Co prawda clone są już po nowym, ale za to tylko cło było liczone po nowym kursie, więc cena tylko nieznacznie wyższa niż ostatnio. Zostało mi już tylko parę wolnych sztuk, następna partia na pewno będzie o wiele droższa. Kto chętny to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gniazda USB na płycie głównej - tylko sprawdź bardzo dokładnie czy wpinasz w port USB oraz czy dobrą stroną. Wpięcie w inny port, np COM lub FireWire może spowodować uszkodzenie płyty głównej i/lub karty WIFI.

 

Kabelek jest po to aby działał BT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została mi ostatni sztuka karty BCM94360 w cenie 315PLN - nowe karty po nowy kursie dolara i nie wiem czy dotrą przed świętami.

 

Mam też 1 sztukę takiego samego adaptera z kartą BCM94331CD - Wszystko tak samo jak na w/w, jedynie ta karta nie ma WIFI AC, ma A/B/G/N na 2,4 i 5GHz, pochodzi z maczków - oryginał Apple, też działa na niej BT w UEFI i Cloverze - można podłączać klawiaturę, myszkę, trackpad Apple. Za to kosztuje jedynie 220 PLN. TYLKO 1 taka szuka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na tej karcie jest chip BCM94360CD - jeśli są do niego sterowniki to będzie działał. 

 

Po prostu jest to karta wymontowywana z maców która Subvendor i Device ID Apple, a BT ma firmware zawierający licencję na m.in obsługę klawiatury, myszy, etc w trybie sprzętowych (poza OS). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę potwierdzić, że karta działa ze słuchawkami BT - mam model Philips SHB3060.

Co ciekawe, w pracy używam ich z donglem jakimś niedrogim na windows, i często są różne zakłócenia, zanieczyszczenia dzwięku, natomiast z tą kartą pod mac os, śmiga idealnie, naprawdę mogę polecić tą kartę, pod względem jakości i kompatybilności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.