Skocz do zawartości

OS X El Capitan 10.11


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Jak ktoś ogląda desktop i co najwyżej internet w safari to może i OK... 

 

Zamiast pytać się, to zainstalujcie na drugiej partycji i przetestujcie z programami jakich używacie. Ktoś używa z programów X, inny z Y... Te bardziej znane powinny już względnie działać, ale jest wiele niszowych które nie koniecznie muszą. Pozostaje też kwestia sprzętu... sterowniki muszą być podpisane itp itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze rozeznanie to "trza mieć" uaktualniłem właśnie FCPX do 10.2.3 i boję się że następna aktualka będzie już wymagała 10.11 :( A jedyna poprawka na jaką czekam to możliwość konfigurowania i rozmieszczania okien programu tak jak chcę ja. Mam 10.11 i na nim system montażowy na osobnym sdd, ale ten brak wybudzania..... Jeszcze niedawno by mi to wcale nie przeszkadzało, ale teraz nie wyobrażam sobie pracy bez sleep. Zbieram się do tego by zrobić jakiś montaż na 10.11, ale jakoś tak schodzi. W zasadzie na Yosemite mi dobrze. Gdyby okazało się że Capitan jest o klasę stabilnieszy, szybszy, zużywający mniej zasobów itp itd, to jakoś pewnie pogodziłbym się z bezsennością. Dlatego pytam, jak ktoś formułuje kategoryczne opinie.

Edit.

Jako, że wreszcie uzupełniłem stary zestaw o pamięci i obudowę, to pokusiłem się na update do 10.11.6 na Gryphonie Z87. Pracuję trzeci dzień i na razie mam mieszane uczucia. Co wieczór nachodzi mnie chęć powrotu do Yosemite, ale postanowiłem popracować pełny tydzień. Sleep/wake działa po włączeniu w biosie HD4600, Jeden plugin pracuje znacznie lepiej, wszystko generalnie działa. Nie widzę jakiejś kolosalnej różnicy w pracy na obu systemach. Straciłem natomiast "pseudo render farm". Na kompach z Yosemite Compressor działał w trybie sieciowym wykorzystując drugi komputer do obliczeń, a teraz na mieszanych systemach, po kilkunastu sekundach komp z Yosemite się resetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.