Skocz do zawartości

Leopard na Acerze


balawejder01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Celeronka zwykłego nie core i przy iDenebie v1.3 wykrywało mi jako nie zanany i musiałem jeszcze doinstalowywać kexty do ALC268 żeby był dźwięk a w v1.4 (iDenebie oczywiście) rozpoznaje mi jako Celerona i nie trzeba nic dogrywać do dźwięku bo już jest w distro, tylko zaznaczyć podczas kreatora instalacji.

Grafy też nie zaznaczam, samo rozpoznaje(QE i CI działa w pełni), RAM też zapodaje jak trzeba jak i klawiatura(nic nie zaznaczam i nie dogrywam- bo działa ok).

Zasilanie: mi też rozpoznaje baterię, działa wyłączanie i restart bez najmniejszego problemiku( brak hibernacji)

USB: wyskakuje jakiś monit o tym że pobiera coś dużo, za dużo prądu ale daję tylko ok i tyle.

Nie działa mi tylko net na iDeneb-ku i praktycznie tyle z niedogodnień :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też testowałem iDeneba, ale iPC jest o niebo lepszą wersją.

Problem z klawiaturą miałem we wszystkich instalkach, ale skoro zaznaczenie patcha rozwiązuje problem to jest ok.

Mamy odrobinę inne wersje e510 i być może dlatego...

Generalnie na Hackintosha najlepiej nadają się Acery, może tak naprawdę maki są robione przez tą fabrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też testowałem iDeneba, ale iPC jest o niebo lepszą wersją...

Tak? Możesz to jakoś uzasadnić?

 

Generalnie na Hackintosha najlepiej nadają się Acery, może tak naprawdę maki są robione przez tą fabrykę.

Nie są...

A na hacka nadają się komputery o określonej konfiguracji, a marka ma zdecydowanie drugorzędne znaczenie. Na ilu różnych laptopach acera instalowaś osx? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadniam choćby tym że u mnie nie było tego wkurzającego zapętlania.

Czyli nie testowałeś, bo się nie udało zainstalować ;)

Pytałem, bo jak dla mnie iPC to najbardziej niedopracowana dystrybucja osx'a. A iDeneb, choć też ma swoje wady, jest bardzo stabilny i bezproblemowy.

Choć może w tym konkretnym przypadku lepiej sprawdza się akurat iPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EME510- 1A1G12

Procesor: Intel® Celeron® DualCore T1400 (1,73 GHz*2, 512KB L2 cache, 533 MHz FSB) 64bit

Chipset : Intel GL960 Express

RAM: 2 GB dwa moduły soDIMM (dual-channel)

Napęd: (DVD-R/RW, +R/RW, RAM) Dual Layer

Grafika: Intel® GMA X3100 do 384 MB

Dźwięk : Intel High Definition

WiFi: 802.11a/b/g Atheros AR5007EG zmieniona na BCM94311MCG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jasne, że tak... a przynajmniej powinien...

Celeron'a masz z serii core... a one są wspierane... ICH8M jest w Mac Book Pro 3,1 i 4,1 więc tu nie powinno być problemów, natomiast X3100 też jest w w Mac Book'ach białych i czarnych...

Z tego co masz napisane w stopce to jednie stroi fochy karta muzyczna... ALC268 nie jest lubiane przez OS X i czasami trzeba poszukać dobrego rozwiązania dla tej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.