Skocz do zawartości

Problem przy instalacji Leo 10.5.6 + combo 10.5.8 retail


solon1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastosowałem sie do tutka 314TeR i wszystko przebiegało bez problemów do momentu przydzielania uprawnień cashe.sh i używania komend sudo chmod 755 cache.sh i sudo ./cache.sh przy akceptowaniu pojawial sie komunikat ze nie widzi pliku a byl on na miejscu czy jest ktos kto ma na to jakies lekarstwo??

 

 

specyfikacja mojego laptoa

 

Zbiór instrukcji x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1

 

Typ procesora Mobile DualCore Intel Core 2 Duo

 

64-bitowe rozszerzenia x86 (AMD64, Intel64) Obsługiwane

 

Mostek północny (Northbridge) Intel Cantiga PM45

 

Karta wideo GeForce 9600M GT (512 MB)

 

Karta dźwiękowa IDT 92HD71B7 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition

Audio Controller

 

Karta dźwiękowa nVIDIA HDMI @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

 

Kontroler IDE Intel® ICH9M-E/M SATA AHCI Controller

 

Karta sieciowa Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) PCI-E Gigabit Ethernet NIC

 

Karta sieciowa Intel® WiFi Link 5100 AGN

 

Kontroler FireWire JMicron JMB380 PCI-E 1394a OHCI FireWire Controller and Memory Card Host Controller

 

Kontroler USB1 Intel 82801IB ICH9 - USB Universal Host Controller

 

Urządzenie USB HP Integrated Module with Bluetooth 2.0 Wireless Technology

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile nie jestem wstanie dokładnie opisać co było napisane ale chodziło ze nie można znaleźć tego pliku i go użyć mam jeden dysk i miałem wybór albo bawić sie na hakingu zeby uruchomić finalna wersje na guid albo wsadzić MBR i mieć Machaka i Winde wiec wybrałem to drugie bo na tym mi wszystko działa bez problemów myślałem ze taki problem wystąpił nie tylko mi jeżeli jest nie jasny nie ma co tego wałkować jakoś przeżyje na Machaku :)

 

 

 

Czy korzystając z tego tutaka mam większe prawdopodobieństwo sukcesu

http://hamac.pl/topics4/tutorial-video- ... -vt822.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosimy o nieco staranniejsze pisanie. Naprawdę ciężko zrozumieć, o co Ci chodzi, gdy wszystko piszesz jednym ciągiem nawet bez przecinka...

Bez tego, mimo szczerych chęci, nie damy rady pomóc.

 

To, że dysk będzie miał schemat GUID nie znaczy, że nie możesz na nim mieć i Mac OS i Windowsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam instalacja leo retail 10.5.8 przebiegla poprawnie ale system nie wstaje zamieszczam foty z ładowania leoparda z komendy -V nie mam pojęcia o co chodzi prosze o pomoc

 

pliki z katalogu Extensions zamieszczam fote, stosowalem sie do tutka: http://hamac.pl/topics4/instalacja-mac- ... 8-vt14.htm

co do uprawnień jest wszystko oky ale nie moglem użyć Komedy dotyczącej pliku cache.sh wiec użyłem programu mktools żeby stworzyć plik Extensions.mkext nie wiem czy dobrze :)

post-660-13904294919179_thumb.png

post-660-13904294919287_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką masz konfigurację.

 

"mktools" używałem pod Leo i działa dobrze.

 

Zdaje mi się iż to sieć. Czy coś z WiFi albo Lan'a wrzucałeś? Spróbuj na szybkiego wyjąć kartę i uruchomić.

 

//

Znalazłem twoje wcześniejsze tematy, ad. konfigu itd.

 

Czemu zaczynasz nowy temat? Możesz ten temat kontynuować w: http://hamac.pl/topics5/problem-przy-in ... .htm#13396

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karte wifi moge wypiąć ale to chyba chodzi o ta druga a jej nie mogę wypiąć bo nie bede rozbierał laptopa na wersji hakowej leo 10.5.8 wszystko śmiga oprócz wifi którego wogole nie wykrywa wydaje mi sie ze chyba jakis kextow brakuje tylko nie wiem jakiech :)

 

 

a co do wcześniejszego tematu zapomniałem i myślałem ze został usunięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekanie nic nie zmienia nie pokazuje sie still waiting for root device porostu stoi

 

Co do disablera nie używałem bo w tutku bylo żeby użyć DSDT wiec zrobiłem mogę zmienić jeżeli to pomoże,mam dysk sata wiec chyba powinien byc JMicrona jak nie to tez moge wywalić jeżeli to w jakis sposób przeszkadza

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z 4??

 

Zauważyłem postęp użyłem plytki bootcd z innego forum i zapuściłem -v i widzę ze dzięki plytce wykrywa zamiast RTL 8169 to RTL1000 i przechodzi dalej i pokazuje sie okno z klawiatura i myszka ze nie moze wykryć , wiec moze wystarczy dograć ten kext RTL1000

post-660-1390429492197_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oky sprawa sie zrobiła jaśniejsza zapodałem kexty do ps2 i wrzuciłem bootcd jeszcze raz pojawiła sie konfiguracja leo i mysz zaczęła śmigać wiec ustawiłem wszystko i pokazał sie pulpit :) ale mam jeszcze jeden problem niema neta kabel podłączony a w panelu pisze ze nie podłączony nie mam pojęcia jak to uruchomić na hakowanym leo wszystko działa, może by z niego kexta wgrać tylko nie bardzo wiem którego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oky sprawa sie zrobiła jaśniejsza zapodałem kexty do ps2 i wrzuciłem bootcd jeszcze raz pojawiła sie konfiguracja leo i mysz zaczęła śmigać wiec ustawiłem wszystko i pokazał sie pulpit :) ale mam jeszcze jeden problem niema neta kabel podłączony a w panelu pisze ze nie podłączony nie mam pojęcia jak to uruchomić na hakowanym leo wszystko działa, może by z niego kexta wgrać tylko nie bardzo wiem którego :)

 

 

 

 

SUKCESS UDALO SIE WSZYSTKO SMIGA :)

 

wrzuciłem RTL1000 i net sie uruchomił teraz zrobię buckup jak by mial sie system wysypac :)

 

Można zamykać :)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.