Skocz do zawartości

UniBootX Clover - oficjalny uniwersalny bootloader haMac.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

moja konfiguracja

Plyta AsusP8P67 Deluxe

Procesor i7-3770 3.40

Grafika MSI GT610

 

Laduje sie ale potem czarna dziura i kursor w czarnej odchlani ;)

 

Poniewaz mam starego powerbooka do kopiowania czy ktos z was moglby mi podeslac rozpakowanego Clowera??

Na moim staruszku juz nie startuje instalka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tu nic samemu się nie dzieje - wszystko pod kontrolą ma operator. Klucz jest zbudowany w taki sposób aby odpalić możliwie jak największą ilość podzespołów bez jakiejkolwiek modyfikacji systemu. Równie dobrze możesz pozostawić clovera na kluczu i z niego uruchamiać system. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Udało mi się, uruchomić clovera i dojść do etapu proby instalacji Sierry.

Niestety, wyrzyca mi błąd :

AppleUSBHostController : setPowerStateGated: going to state 2 failed with 0x00002bc

AppleUSBHostController : setPowerStateGated: going to state 1 returned 0xe00002e9

AppleUSBXHCI: raiseOnePowerStateTo: host controller was not halted, USBStatus 0x00000000

 

czyli cos z USB, czy podpowiecie co może być przyczyną?

 

Komputer Asus Zeenbook UX31E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam a jesli utworzyłem klucz windowsem i na starym laptopie asusa działa menu clovera. 
A na nowszej toshiba l50 125 b nie działa mimo, ze zmieniam wszystkie możliwe opcje ? 
Jest czarny ekran da się wcisnąć numer locka, tak jakby nie było obrazu, ale też jakiegoś freezza nie złapało. 
Jakieś pomysły ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje konfiguracji pod taki zestaw :

Procesor intel core 2 quad q6600 2.40 ghz socket 775

Ram 6 gb ddr 2 1066 [/size]

Grafika nvidia gt 710 2gb ddr5 pci express

dysk ssd 120 gb adata oraz sata wd green 500 gb

płyta główna gigabyte GA-P35-DS3L

Pytanie czy sierra na tym ruszy??

sprawdzałem procesor nie obsługuje instrukcji sse4.1 aby działała Sierra, ale El Capitan już zadziała więc można spróbować. Tylko nie wiem co z kartą graficzną, trzeba sprawdzać przez wyszukiwarkę Google?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja posiadam Lapka specjalnie kupiłem go pod Osx 2 lata temu  i nawet odpaliłem osx- a. ale nigdy nie doszedłem do tego jak zrobić dźwięk i grafike... na tą chwilę chcę znów zacząć walkę z nim , :

HP ProBook 450 G1

  • Procesor: Intel Core i7-4702MQ (4 rdzenie, od 2.20 GHz do 3.20 GHz, 6 MB cache)
  • Pamięć: 16 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
  • Dysk: 256SSD i 750 GB SATA 5400 obr.
  • Grafika: AMD Radeon HD 8750M, + Intel HD Graphics 4600
  • Zmieniłem org kartę sieciową na atheros 2985 (sieć nawet mi działała) 
  • High Definition Audio Device driver and is supported on Hewlett-Packard HP ProBook 450 G1

Ktoś pomoże z tym zestawem >??? Niby jest łatwo to zrobić ale zawsze mi coś nie działa.

 

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Próbuję po raz pierwszy zainstalować Sierrę, clover ładnie się załadował, ale przy próbie instalacji systemu (z drugiego pendriva, oczywiście sformatowanego tak jak trzeba), gdy w cloverze klikam enter, włącza się czarny ekran, na którym u góry miga tylko pojedyncza kreseczka, nie mam w ogóle opcji wybrania nośnika z systemem. Próbowałem z włączoną i wyłączoną kartą, ale jest cały czas to samo.

 

4670k

z87 gryphon 

gtx 560ti

 

Wiem, że karta nie jest w pełni wspierana, ale czy to aby na pewno jej wina? Chyba nie powinna blokować instalacji, a problem tkwi w czym innym. Na dniach i tak będzie wymieniana i nie wiem czy jest sens przełączać się na Intel HD 4600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.