Skocz do zawartości

HYPERBOOK SL500


zoom2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak da się. Chętnie się tym zajmę, ale pamiętaj o tym że wifi jest do wymiany (m.2 to koszt ok 40$) i nie będzie ci działać gładzik tak jak w macbooku (brak gestów poza przewijaniem dwoma palcami)

 

EDIT:

No i oczywiśćie osx będzie działał tylko na grafice intela (hyperbooki nie mają przełącznika - robiłem dwa i nie miały możliwości użycia jedynie nvidii, oczywiście w win będzie jak trzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź.

proszę o wyjaśnienie bardziej łopatologiczne z tym gładzikiem , nie czepiam sie tylko po prostu nie do końca precyzyjnie rozumiem czego miec nie bede a co mi zostanie do uzywania. 

i jescze inne pytanie, jakich innych niedogodnosci vs. "prawdziwy mak" moge sie spodziewac?

czy wymiana wifi jest prosta i nie pociąga (poza tymi 40 USD) innych problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gładziki w macbookach są na usb, a w lapkach na PS2 - wymagany jest dodatkowy sterownik który nie ma obsługi gestów - trzy palce, przeskakiwanie kart w przeglądarce, przybliżanie itp. (czasem da się je odpalić, ale nie są tak wygodne jak na prawdziwym maczku). To co dostaniesz to scroll dwoma palcami w pionie i poziomie (dodatkowo scroll po krawędziach gładzika). 

 

Wymiana wifi wygląda łatwo (patrząc po zdjęciach). Inne niedogodności hmm... może być potrzeby codeccommander.kext by dźwięk działał po sleep (ale nie musi wszystko zależy od sprzętu)

 

Jak zawsze bronię OSX na zwykłych lapkach, ale może o czymś zapomniałem :>. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o gladzik to uzywam :

dwa palce do przesuwania w pionie i wpoziomie

kombinacja gładzika i klawisza

dodatkowe klikniecie (praw rog  lub lewy rog)

przesuwanie kursora jednym palcem

innych dwupalcowych kombiancji nie stosuje bo nie umiem i nie zamierzam sie uczyc

 

a co jest z tym z tym " by dzwiek dzialal po sleep"?

i jak zawsze pytam czy to bedzie stabilene i nie bedzie sie sypac, bo jestem bardzo zielony (co widac z mojego pisania) w tematach innych jak standardowe uzywanie komputera.

 

p.s a moze inny kadlubek a nie hyperbook do zrobienia takiego HLAPCINTOSHA? hyperbook spodobal mi sie z powodu sporych mozliwosci konfiguracyjnych i modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest z tym z tym " by dzwiek dzialal po sleep"?

i jak zawsze pytam czy to bedzie stabilene i nie bedzie sie sypac, bo jestem bardzo zielony (co widac z mojego pisania) w tematach innych jak standardowe uzywanie komputera.

Gdyby układ dźwiękowy przestawał działać po uśpieniu i późniejszym wybudzeniu komputera.

 

Jeżeli dobrze wszystko odpalimy, system powinien działać stabilnie. Ja moje laptopy (wcześniej T61, teraz T420) używam od czasu do czasu przy nagłośnieniu i nigdy nie obawiałem się, że w najmniej oczekiwanym momencie OS X się wysypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.