Skocz do zawartości

Pokaż swój pulpit...


314TeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy macie zawsze na pulpicie taki porządek, tylko dyski i nic więcej? :shock:

Czy to tylko tak do "zdjęcia" zrobione?

Biurko to miejsce pracy, u mnie 3/4 pulpitu pokryte jest ikonami, folderami i czymś tam jeszcze. :-P

Jak trochę posprzątam to też wrzuce zrzut.

 

A do zdjęcia to ostrzyżony i ogolony idziesz, czy jak fleja... :lol::mrgreen:

 

Tak się zdarzyło że pierwszy raz od prawie roku mogłem sprzątnąć biurko do zera na lapciu... Z desktopa nie wstawię, bo nic oprócz ikonek plików i folderów nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tymczasowo tak :) Nie mam czasu aby się zmobilizować, zrobić backup i zreinstalować OS X... A to jest potrzebne, niestety nie ma wolnego miejsca aby pracować :lol:

 

Jakby kto pytał, to Windows Server 2003 Standard z BricoPack LeopardXP. Fajnie się prezentuje, ale nie jest tak wygodne jak prawdziwy OS X...

70215278fg8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dobrykamil, No ładne ikonki i dock... z jakiego zestawu korzystasz?

 

BTW - pochwal się w innym wątku co postawiłeś i na jakim sprzęcie, bo widzę że masz normalny AIR Port a i rozdzielczość 1680x1050 sugeruje jakiś mocniejszy sprzęt...

 

Ad1)Dock Library robi dobrą robote jesli chodzi o dock'a.

y5kgviwg8k8h8efhdm2.png

Ad2)Mój sprzęt to lapciak Acer TravelMate8200:

Hi-rez ekran,procka zamieniłem na T7200 C2D 2GHz,HD-DVD,prawie wszystko w nim działa. :-D

http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.5.5/Portables#TravelMate_8200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja desktopa pewnie nigdy nie pokażę... aż wstyd, bo ikonka na ikonce... zresztą tak jak u Ciebie amiga, tapeta standardowa, jak i reszta...

Gdzie Wy macie czas na szukanie takich upiększaczy? ;)

Za takich upiększaczy składa się przyjemność z używania systemu... każdy może sobie dopasować jak lubi... gdyby nie one i ogólna chęć odróżnienia się, to dziś chodzilibyśmy wszyscy w jednakowych uniformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takich upiększaczy składa się przyjemność z używania systemu... każdy może sobie dopasować jak lubi... gdyby nie one i ogólna chęć odróżnienia się, to dziś chodzilibyśmy wszyscy w jednakowych uniformach.

Racja 314TeR, ale jakoś nie mam czasu się za to zabrać. Pod windows nie mam w ogóle tapety, tylko ciemno niebieskie tło, na osx to i tak postęp że tapeta się uchowała. Miałem lapka sobie odpicować, ale gdzie tam. W kilka dni syf na biurku się porobił. Ale sprzęt to głównie praca. Od filmów mam blu-ray stacjonarne :) A inne rozrywki nie są związane z komputerem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.