Jump to content

Problem z aktualizacją Yosemite do El Capitan

knara
 Share

Recommended Posts

Opisz trochę dokładniej problem. Sprzęt ten co w stopce? Masz zainstalowanego Clovera?

problem rozwiazany. U mnie Clover jest ustawiony na start bezposredni bez wyswietlania ikon z wyborem dyskow. Ja myslalem ze po restarcie system zacznie sie sam aktualizowac. Dopiero po czasie doszlem do tego ,ze  podczas startu trzeba wybrac ikone Install Update w menu Clovera. 

• 1 month later...

Nie będę zakładał nowego tematu bo mam podobny problem. Ściągnąłem z App Store instalkę El Capitan, zaktualizowałem Clovera wersji 3330, w folderze kexts mam skopiowane do katalogu kexty z 10.10 do 10.11. Kiedy ponownie uruchamiam komputer po uprzednim włączeniu aktualizacji El Capitana nie mam do wyboru opcji aktualizacji w Cloverze. Czy oprócz ustawień w config.plist Rt Variables opcji BooterConfig na 0x28 i CrsActive... na 0x67 muszę coś dodatkowo zrobić aby aktualizacja się pokazała w Cloverze?

post-4457-0-66188100-1449939273_thumb.jpg

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Znowu ja, dalej nie udaje mi się zaktualizować. Próbowałem wszystkich rad jakie uzyskałem.
Podaje plik z raportem, który zapisałem po kolejnej próbie aktualizacji. Może jakaś mądrzejsza głowa ode mnie pomoże i wskaże co mam nie tak.

EDIT: Banalne rozwiązanie, wystarczy dodać nv_disable=1 i aktualizacja idzie bez problemu.

hac.txt