Skocz do zawartości

MacOS El Capitan 10.11.x na moim PC?


Danut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym postawić Mac OS na moim PC stacjonarnym. Chciałbym się dowiedzieć czy da radę?

1. Płyta Główna: ASUS Z87-PRO Intel Z87 LGA 1150 (3xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3/SLI/CROSSFIR E) 

2. Procesor: CORE I7 4770K 3.5GHz LGA1150 BOX czy obsługuje instrukcje SSE2, SSE3
3.
Intel Z87 Express Chipset

4. Nie wiem jak to sprawdzić proszę o pomoc. (Jaki jest dodatkowy kontroler napędów)
5. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780 (dwa monitory: LG 27EA83R 27' - 2560x1440 + Cintiq 13HD 13' - 1920x1080)
6. Audio: Realtek ALC1150
7-8. Karta sieciowa: TP-Link Tl-WN822N USB, Wi-Fi N
9. DYSKI pod SATA: ST1000DM003-1CH162 (931 GB) + Samsung SSD 840 EVO 120GB (111 GB) 
NAPĘD pod SATA: HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0 (Windows only więc MBR)
10. Mysz bluetooth - Apple Magic Mouse / Klawiatura Logitech - USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz gotowe rozwiązanie na forum - wystarczy trochę je przejrzeć ;)

 

http://hamac.pl/topic/11716-unibootx-clover-oficjalny-uniwersalny-bootloader-hamacpl/

To co tutaj podesłałeś to opcja bez MacOS, mam mac booka, chcę mieć hackintosha na moim PC stacionarnym.

Inna metoda? Np. ta: http://hamac.pl/topic/11957-instalacja-os-x-1011-el-capitan-krok-po-kroku/ ?

 

Ile trwa u was ten zabieg:

 

 

Teraz rozpocznie się proces wgrywania OS X El Capitan na Twojego pena, to zajmie chwilę czasu, więc bądź cierpliwy, zostaniesz powiadomiony, kiedy proces wgrywania się zakończy.

u mnie 80 minut i dalej nic się nie rusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta metoda nie działa u mnie. Podczas instalacji nie mam dostępnej opcji zainstaluj. Zastosowałem poprawkę tak jak oni w recovery lecz dalej nic...

 

Dźwięk nie działa również... Może z dźwiękiem ktoś mi chociaż pomoże plx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.