Skocz do zawartości

Dell Inspiron 7559


okaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega chyba nie rozumie że ludzie tutaj na forum poświęcają swój WOLNY CZAS na coś, za co fachowcy (do których ja się niestety nie zaliczam, ale są tu tacy na forum) biorą ponad 200zł - więc jesteś zwyczajnie bezczelny pisząc takie rzeczy.

Jesteś za młody i  za mało wiesz , żeby zwracać mi uwagę. Po drugie nie miałem zamiaru kogoś obrażać a po trzecie na forum powinni doradzać ludzie, którzy się znają na temacie a ty niestety ,jak sam wspominasz nie należysz do takowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sprawdziłeś mój wiek, gratuluję. Niestety jesteśmy w internecie i każdy może tu szczekać tak samo głośno, więc jak najbardziej mogę Ci zwracać uwagę. Wyciągnąłeś wniosek że skoro jestem młody to mało wiem - błąd. A skoro już używamy argumentów ad personam, pragnę zauważyć iż nie należy stawiać spacji przed przecinkiem (a należy stawiać po), warto zapamiętać jeśli chcesz aby ludzie traktowali Cię poważnie. Poza tym, gdybyś nie chciał nikogo obrażać to nie wracałbyś na to forum aby przeczytać odpowiedzi na taki post - zgaduję że chciałeś napisać coś kontrowersyjnego dla zwrócenia na siebie (i swój problem) uwagi, co z kolei świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. I kolejna sprawa, na forum wypowiadają się ludzie którzy chcą (o ile nie łamie to regulaminu), którzy mają czas i możliwość - a fakt że ktoś nie jest "fachowcem" nie znaczy że nie może pomóc. Korzystając z forum dużo się nauczyłem, i w miarę możliwości staram się tą wiedzę przekazać dalej, gdyż to że nie znam się na temacie aż tak jak niektórzy nie oznacza wcale że nie wiem na ten temat nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie się poddać. Widzę, że nie ma tu fachowców.

No popłynąłeś kolego... Nie dziw się, że ludzie nie będą chcieli pomagać skoro traktujesz ich jak ścierę.

 

BTW. Rozwiązanie wygląda na banalne, ale wystarczy odrazu napisać w czym problem, a nie pierdzielić esej na 3 strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - uruchomienie OS X na laptopie jest zwykle trudniejsze niż na komputerze stacjonarnym, a już szczególnie w przypadku procesora generacji, która dopiero co się pojawiła. Sam pamiętam, jak w 2012, kiedy Sandy Bridge było jeszcze nowością, jeden z moderatorów próbował zainstalować OS X na Lenovo E420s i z wieloma problemami nie mógł sobie poradzić. W międzyczasie rozwiązano różne z nich i dzisiaj już spokojnie dałem radę z instalacją OS X na bardzo podobnym ThinkPadzie T420 (chociaż było trochę roboty w DSDT).

 

W temacie Skylake również nie mogę powiedzieć, żebym był ekspertem, natomiast próbowałem poradzić z bardziej uniwersalnymi kwestiami - co widać nie wystarczyło. Są tutaj osoby, które na ten temat wiedzą więcej, ale wygląda na to, że z jakiegoś powodu na razie nie mogły odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.