Skocz do zawartości

kllewy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Powiedzie mi proszę ludzie, czy z tego co poniżej mam da się cokolwiek zrobić? Próbowałem już z tutorialami tu na hamac.pl i na tonymacx86.com ale  nie wiem czy to moja wina czy brak kompatybilności. Niby naczytałem się, że El Capitan obsługuje już Skylake ale no coś jest nie halo. Bardzo proszę o jakieś rady. Postaram się udzielić rzetelnych odpowiedzi.

 

1. Płyta główna: AsRock z170 Extreme6

2. Procesor: Intel i7-6700

3. Mostek południowy: Intel® Z170

4. Karta graficzna: NVIDIA GTX 770

5. Dzwięk: Realtek ALC1150

7. Karta sieciowa: Intel® I219V

8. SSD : KINGSTON SV300S37A120G (na OS X)

9. SSD : KINGSTON SV300S37A480G (WIN 7 Pro x64)

10. HDD WDC WD10EZRX-00L4HB0 (Magazyn plików NTFS)

11.napęd optyczny: Samsung BD-RW

 12. Klawiatura oraz mysz: USB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam dłubię, ale mam pytanie. W poradniku do UniBootX'a pisze mi, że mam dostosować sobie folder do swojej płyty głównej ale no nie widać tam mojej a też żadna nie jest na z170. Wypis z preboota:

0:100  0:000  Clover revision: 3320  running on To Be Filled By O.E.M.
0:100  0:000  ... with board Z170 Extreme6

Załączam też mój nieudolny config.plist do przejrzenia. http://pastebin.com/abLh74Kk. Opierałem się na tym co kolega od Gigabyte'a wygenerował sobie. 

 

Zrobiłem wszystko jak w poradnikach, ale nadal clover mi nie staruje do bootcampa więc nie wiem co dalej robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, tak jest. Ale mam wrażenie nie do końca wszystko jest ok bo nie bootuje mi się do bootcampa. Czy mam poprostu zmienić nazwę któregoś katalogu w oem'ie czy stworzyć całkiem nowy, ponieważ żadna z tych konfiguracji nie jest pod z170?  I czy dobrze mam z configiem wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@kllewy Przy okazji wspomnę bo dzisiaj zauważyłem (mam ten sam model dysku), jest aktualizacja dla firmware oprogramowania wewnętrznego dysku SSD  KINGSTON SV300S37A120G  http://www.kingston.com/pl/support/technical/downloads?product=SV300S3&filename=V300_603fw_Win, być może dla drugiego kingstona też jest - sprawdź. Aktualizację prosto się robi, należy tylko spełnić wymagania przy jej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.