Skocz do zawartości

sapphire 6670 10.11.2 nie odpala


darknorthpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pracuje nad 10.9.5, mam również zainstalowany 10.10.2.  Chciałem się przerzucić na 10.11 El Capitan.

Zrobiłem pena  z instalką opartą o bootloader Enoch 2795 i zaistalowałem El Capitan bez większych przygód. Po odpaleniu działało wszystko tak jak na starszych systemach łącznie ze sleepem. Po aktualizacji do 10.11.2 nie odpala grafika.  Po aktualizacji do 10.11.3 to samo.

System uruchamia się tylko z "-x" w safeboot.  Poniżej załączam treść org.chameleon.Boot.plist oraz kernel.plist. 

Dodatkowe kexty mam tylko 3:

FakeSMC

AtherosL1cEthernet

IOAHCIBlockStorageInjector

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<!DOCTYPE plist PUBLIC "-//Apple//DTD PLIST 1.0//EN" "http://www.apple.com/DTDs/PropertyList-1.0.dtd">
<plist version="1.0">
<dict>
	<key>GraphicsEnabler</key>
	<string>Yes</string>
	<key>AtiConfig</key>
	<string>Pithecia</string>
	<key>AtiPorts</key>
	<string>3</string>
	<key>DSDT</key>
	<string>/EXTRA/dsdt.aml</string>
	<key>EthernetBuiltIn</key>
	<string>Yes</string>
	<key>Graphics Mode</key>
	<string>1920x1080x32@60</string>
	<key>Timeout</key>
	<string>2</string>
	 <key>CsrActiveConfig</key>
    <string>3</string>
</dict>
</plist>

Czy ktoś też miał problemy ze starszymi Ati po aktualizacji El Capitan ? 

Próbowałem różnych modyfikacji, rollback sterowników i nie udało mi się odpalić karty w 10.11.2, ani w 10.11.3. Jeśli macie jakieś pomysły chętnie wypróbuję.

 

 

post-393-0-06807700-1452719793_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam idealnego hacka na bardzo podobnej płycie do Twojej, odpala bez problemu w UEFI.

 

Spróbuj z moim Cloverem. Musisz dodać własne SSDT do ACPI/Patched, uzupełnić w config.plist sekcję SMBIOS własnymi numerami i odpalić dźwięk własną metodą.

 

https://www.dropbox.com/s/j513wl7d3px096o/EFI.zip?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.