Skocz do zawartości

ElCapitan na Asus Maximus VIII Ranger z170


cichybyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja pena przygotowywałem za pomocą tego programu http://cvad-mac.narod.ru/index/bootdiskutility_exe/0-5

 

 

Edit:

 

nie pisz posta pod postem bo cie objadą, a jak nie ma tego no to nic nie poradzę nie wiem gdzie może być, olać to, zrób pena za pomocą tego programu co ci linka podałem, tylko najpierw zainstaluj Clovera potem na drugiej partycji zarzuć osx tam masz wszystko pokazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pena przygotowywałem za pomocą tego programu http://cvad-mac.narod.ru/index/bootdiskutility_exe/0-5

ok, jestem przy tym progarmiku i po wybraniu opcji "extract HFS partition from dmg file" otwiera się okno z wyborem pliku. Jaki plik mam tam wskazać? czy chodzi o system osx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orirntuję to za pomocą app store tylko spod osx sciągniesz, wyślę ci linka na PW z opisem co masz z tym zrobić, będzie to wprawdzie obraz 10.11.2 a nie 3 ale można zaktualizować już potem

 

 

EDIT:

 

Problem rozwiązany, autor tematu zamieści właściwe info w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze Kaudii, system zainstalowany. Działa na razie stabilnie. Dźwięk działa. Z usb 3 trzeba będzie jeszcze coś pozmieniać. Niedługo napiszę, krok po kroku, jakie operacje wykonywałem pod "okiem" Kaudiego.

Postaram się, żeby to była wersja dla takich jak ja, czyli nie mających pojęcia o tym, jakich narzędzi używać i jak. Potrzebuję tylko trochę czasu żeby to sensownie posklejać. Mam nadzieję, że komuś się to przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki koledze Kaudii, system zainstalowany. Działa na razie stabilnie. Dźwięk działa. Z usb 3 trzeba będzie jeszcze coś pozmieniać. Niedługo napiszę, krok po kroku, jakie operacje wykonywałem pod "okiem" Kaudiego.

Postaram się, żeby to była wersja dla takich jak ja, czyli nie mających pojęcia o tym, jakich narzędzi używać i jak. Potrzebuję tylko trochę czasu żeby to sensownie posklejać. Mam nadzieję, że komuś się to przyda.

 

i jak ta płyta? będę niebawem instalował os x na tej płycie prawdopowodnie, jak sobie poradziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ta płyta? będę niebawem instalował os x na tej płycie prawdopowodnie, jak sobie poradziłeś?

Płyta jak najbardziej w porządku ale nie bawiłem się dalej w celu uruchomienia USB3 (działa  ale jak usb2) i od czasu do czasu dźwięk mi znika w safari (youtube itp) ale zamierzam kupić dobrą dźwiękówkę na usb więc problem zostanie rozwiązany. Ciągle coś mi stoi na drodze żeby tu wszystko po kolei umieścić i mam już poważne wyrzuty sumienia, ale jak by co to pytajcie, a ja w miarę możliwości będę podrzucał co dostałem od Kaudiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, też mam Maximus Ranger VIII. Sorki, że chcę iść na łatwiznę.

Wrzuciłbyś swój config.plist tutaj?

I powiedz jakie kexty są potrzebne, a najlepiej też wrzuć spakowane.

 

Jakbym nie próbował nie mogę przejść poniższego ekranu:

5297862IMG_20160618_174430.jpg

 

Z tego samego USB w innym katalogu mam config pod MSI Z87I i instalator startuje. Więc pewnie bios lub config.plist.

 

Czy do instalacji potrzeba SSDT.aml?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.