Jump to content

Unibootx - GA Z97X-UD3H HD4600 Nie startuje tryb graficzny


Buła
 Share

Recommended Posts

GA Z97X-UD3H (tak, tak wiem)

4790k

Intel HD 4600

(zintegrowana bo nie będę używać żadnego programu, który ma jakieś większe wymagania, no chyba, że z jakiegoś powodu doradzicie dokupienie czegoś prościutkiego)

 

 

Postępowałem zgodnie z instrukcjami słynnego poradnika http://hamac.pl/topic/11716-unibootx-clover-oficjalny-uniwersalny-bootloader-hamacpl/

Bardzo mi się podoba unibootx.

System zainstalowało, jednak nie startuje dalsza część po restarcie gdzie dokonuje się już ostatnich kliknięć instalacji osx.

Odpalam sprzęt i nie startuje tryb graficzny wywalając to co na zdjęciu. post-6435-0-36429300-1454303751_thumb.jpg

Moja intuicja podpowiada, że to coś bardzo prostego. Zmieniałem inject, w config dłubałem wg. poradnika  i dupa. Poruszałem się powolnymi kroczkami ale do przodu, sporo problemów udało mi się załatwić nie zawracając wam głowy ale teraz już padam. Siedzę z tym 4 dzień i noc ale chyba już za mocno się zakręciłem, nie zwykłem prosić o pomoc jednak.. proszę, mistrzowie help!

 

 

Trochę pitupitu:

Bootuje, dłubię w configu z pożyczonego iMaca i co chwilę pendrive lata z jabłka do przyszłego(mam nadzieję) Haca. Nigdy jabłka sobie nie kupię jako narzędzia pracy, za dużo wydałem na serwisowanie tej ściemy. Jednak system jest genialny w moim zawodzie.

Jestem muzykiem. Lubię technologię ale kwestię informatyczne poruszam od niedawna - pierwszy raz w życiu. Moja głowa wygenerowała zajebisty muzyczny pomysł i jestem zdeterminowany tak mocno, że zająłem się czymś co mnie nigdy nie interesowało - zobaczyłem coś takiego jak 'terminal' ;) nie śpię już bardzo długo a jak tego nie skończę i nie zainstaluję mainstage i logic pro to chyba się znajdę na oddziale leczenia zaburzeń psychicznych. Muszę to z siebie "wypluć" 

Pomożecie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.