Skocz do zawartości

Unibootx - GA Z97X-UD3H HD4600 Nie startuje tryb graficzny


Buła
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GA Z97X-UD3H (tak, tak wiem)

4790k

Intel HD 4600

(zintegrowana bo nie będę używać żadnego programu, który ma jakieś większe wymagania, no chyba, że z jakiegoś powodu doradzicie dokupienie czegoś prościutkiego)

 

 

Postępowałem zgodnie z instrukcjami słynnego poradnika http://hamac.pl/topic/11716-unibootx-clover-oficjalny-uniwersalny-bootloader-hamacpl/

Bardzo mi się podoba unibootx.

System zainstalowało, jednak nie startuje dalsza część po restarcie gdzie dokonuje się już ostatnich kliknięć instalacji osx.

Odpalam sprzęt i nie startuje tryb graficzny wywalając to co na zdjęciu. post-6435-0-36429300-1454303751_thumb.jpg

Moja intuicja podpowiada, że to coś bardzo prostego. Zmieniałem inject, w config dłubałem wg. poradnika  i dupa. Poruszałem się powolnymi kroczkami ale do przodu, sporo problemów udało mi się załatwić nie zawracając wam głowy ale teraz już padam. Siedzę z tym 4 dzień i noc ale chyba już za mocno się zakręciłem, nie zwykłem prosić o pomoc jednak.. proszę, mistrzowie help!

 

 

Trochę pitupitu:

Bootuje, dłubię w configu z pożyczonego iMaca i co chwilę pendrive lata z jabłka do przyszłego(mam nadzieję) Haca. Nigdy jabłka sobie nie kupię jako narzędzia pracy, za dużo wydałem na serwisowanie tej ściemy. Jednak system jest genialny w moim zawodzie.

Jestem muzykiem. Lubię technologię ale kwestię informatyczne poruszam od niedawna - pierwszy raz w życiu. Moja głowa wygenerowała zajebisty muzyczny pomysł i jestem zdeterminowany tak mocno, że zająłem się czymś co mnie nigdy nie interesowało - zobaczyłem coś takiego jak 'terminal' ;) nie śpię już bardzo długo a jak tego nie skończę i nie zainstaluję mainstage i logic pro to chyba się znajdę na oddziale leczenia zaburzeń psychicznych. Muszę to z siebie "wypluć" 

Pomożecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.