Skocz do zawartości

OS X 10.12


music
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

+

Dzięki! Działa !

 

Czyli na tą chwilę działa mi praktycznie wszystko oprócz złącza słuchawkowego (czyli stan z 10.11). Zaczynałem od DP 1. Dzisiaj za pomocą App Store'a gładko wszedł uptade do najnowszej wersji. Co ciekawe przy uaktywnieniu HDMI na 10.12 nie musiałem grzebać w profilach barwnych żeby pozbyć się artefaktów jak na El Capitanie. Ruszyło "z buta" bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działał bluteooth na Sierze (Broadcom BCM20702A, na El Capitanie działa) - kexty, których do niego używam, to BrcmFirmwareData.kext, oraz BrcmPatchRAM2.kext (https://github.com/RehabMan/OS-X-BrcmPatchRAM)

I tak już wywaliłem Sierrę (jakoś znudziło mi się testowanie jej, a akurat robiłem porządki na dysku niedawno :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT u mnie też nie działa ale że nie korzystam to mi nie wadzi. Poza tym te artefakty na El Capitanie...Mimo tego , że mam na nim skorygowane profile to muszę podłączyć monitor w trakcie pracy systemu bo inaczej są artefakty. A na Sierra mogę bez problemu podłączyć przed wciśnięciem Power i wszystko jest cacy. Wydaję mi się bezpieczniej więc Sierra zostaje. Dodatkowo wydaje mi się trochę szybsza. W normalnym użytkowaniu systemu tego nie widać ale na projekcie 3D da już się odczuć. Póki co El Capitan zostaje ale niedługo wgram Windowsa w jego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sierra prawie na ukończeniu a Polarisy jak i inne Radeony nadal kuleją, czarny ekran wszechobecny :( Nie ma to jak błędy po naszej stronie. Do tego wciąż ani widu ani słychu o Pascalach, może do czasu GTX 1050 sie pojawią, może skończy się na Maxwellach z roku na rok jest coraz gorzej w tym temacie, sprawia to tylko że na 10.12 nie czekam w ogóle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nagrać go na pena, zainstalować z niego tylko zamiast formatować partycję z obecnym systemem, zaznaczyć ją i kliknąć dalej - w takiej sytuacji powinien podmienić się tylko system, a pliki osobiste zostaną (robiłem tak za czasów Mavericksa, więc nie jestem pewien, czy dalej tak jest)

 

BTW. Warto go instalować? Wprowadza jakieś fajne, przydatne nowości względem El Capitana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zainstalowałem na drugiej partycji. Jak będę miał wolną chwilę to poinstaluje na niej soft i przerzucę dane. Nie chcę ryzykować.

BTW. Warto go instalować? Wprowadza jakieś fajne, przydatne nowości względem El Capitana?

 

Największa zmiana to Siri. Nie wiedzieć czemu na Hamacu nadal mi nie działa mimo , że wykrywa micro (testowany na Skype, na pewno działa). Ale na Windzie odpalałem z wirtuala i jak w Iphone'ie traktowałem ją jako ciekawostkę tak tutaj to pomocne narzędzie. Sprawia , że praca jest jeszcze bardziej responsywna. Oprócz tego głównie lepsza synchronizacja z fajfonem i innymi Macami, wirtualne schowki, wybudzanie za pomocą zegarka czy telefonu . No i fajne jest picture-in-picture. Można sobie wyciągnąć filmik z YT czy innego serwisu coś na wzór okna pop-up w andrucie i oglądać bez minimalizowania lub zmniejszania okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... picture-in-picture - działa to? Bo u mnie niestety nie ma takiej możliwości na sprzęcie ze stopki :( Jak kliknę 2 razy ppm na filmik na YT to opcja PIP jest na szaro, więc nie dało się jej włączyć. 

 

Edit: Nie w każdym filmie tak jest, wie ktoś od czego to zależy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... picture-in-picture - działa to? Bo u mnie niestety nie ma takiej możliwości na sprzęcie ze stopki :( Jak kliknę 2 razy ppm na filmik na YT to opcja PIP jest na szaro, więc nie dało się jej włączyć. 

 

Edit: Nie w każdym filmie tak jest, wie ktoś od czego to zależy? 

U mnie na wszystkich działa. A z ciekawości po Twoim poście posprawdzałem ich kilka.

 

Ew wrzuć linka do tych filmików to sprawdzę czy u mnie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.