Skocz do zawartości

OS X 10.12


music
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a moja pixma 7250 nie chce drukować na płytach za pomocą dedykowanego softu Canona :( pod Yosemite wszystko śmiga, a na 10.12... płyty DVD nie dam rady wydrukować. Jak poprzednik, zaczekam do update i zobaczymy co dalej. Na stronach Canona nie ma jeszcze update dla 10.12, może jak się pojawi drukarka zacznie działać. Pobrałem najnowszą wersję programu - podobno działa z 10.11 - ale na moim 10.12 nawet interfejs programu się nie chce odpalić - co ciekawe starsza wersja się uruchamiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się o zainstalowanie Sierry na czysto no i są problemy. Używam najnowszego Clovera (3786) i zauważyłem, że nie działa natywny zapis do NVRAM (przy OsxAptioFixDrv2 - wcześniej działał). Jeszcze gorzej z grafą - GTX 650 zawsze działał idealnie, a teraz na stockowych driverach brak sygnału, na web driverach kaszanka na ekranie, nie widać nic. Może miał ktoś podobnie i rozwiązał już problem? Nie miałem teraz czasu na zabawę i rozgryzanie problemu.

Sprzęt ze stopki, Asrock H61m-VS, Gigabyte GTX650OC, identyfikacja iMac12,1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartuj w Legacy. Na niektórych chipsetach x6* pod sandybridge zauważyłem, że nie do końca zdaje egzamin clover uruchamiany w czystym UEFI. Większość płyt i tak nie ma wsparcia do wyłączenia w pełni CSM więc i tak ścierwo DOSowe jest ładowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Wczoraj postawiłem El Capitana wszystko fajnie hula i nie zastanawiając się za dużo puściłem aktualizacje z appstore na sierre, zainstalowałem komp się uruchomił ponownie ale nadal jest El capitan i w appstore info żeby zainstalować sierre. doczytałem później w temacie że komuś wystarczyło skopiować kexty i zmienić nawę folderu na 10.12 niestety nadal to samo, wie ktoś jak można rozwiązać temat?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Wczoraj postawiłem El Capitana wszystko fajnie hula i nie zastanawiając się za dużo puściłem aktualizacje z appstore na sierre, zainstalowałem komp się uruchomił ponownie ale nadal jest El capitan i w appstore info żeby zainstalować sierre. doczytałem później w temacie że komuś wystarczyło skopiować kexty i zmienić nawę folderu na 10.12 niestety nadal to samo, wie ktoś jak można rozwiązać temat?

 

Pozdrawiam

Kiedy komp się uruchomi ponownie, to nie uruchamiasz swojego systemu, tylko powinno Ci się pojawić w boot menu "boot os x install from (...)' albo coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea:  W ramach porządków na forum. Prośba do moderatorów o przesunięcie tego obecnego tematu "OS X 10.12" do działu dotyczącego Sierry. Jest tu w tym temacie blisko 200 odpowiedzi, są rozwiązania pewnych problemów i które będzie łatwiej znaleść osobom probującym zainstalować Sierrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:idea:  W ramach porządków na forum. Prośba do moderatorów o przesunięcie tego obecnego tematu "OS X 10.12" do działu dotyczącego Sierry. Jest tu w tym temacie blisko 200 odpowiedzi, są rozwiązania pewnych problemów i które będzie łatwiej znaleść osobom probującym zainstalować Sierrę.

Widzę, że temat już tu jest, ale dodatkowo jeszcze przypiąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.