Jump to content
gruha

Presonus Audiobox USB "El Capitan" 10.11.6

Recommended Posts

Problem polega na tym że więkaszość firm stosuje politykę wypuszczam urządzenie 2 lata supportu, a potem out. Ten focusrite 2i4 jest z okolic 2012 roku, więc może być różnie. Dlatego ja używam głownie sprzętu RME bo nawet 15to letnie karty mają wciąż wsparcie, z tąd cena którą płacisz za produkt.

Najlepiej popytaj ludzi, którzy pracują na interfejsach USB, na pewno tu się znajdzie ktoś na tym forum. Sam bym chyba celował w produkty TCelectronics albo Steinberg ma takie małe karty USB robione pewnie przez Yamahę albo kogoś z nimi zwiazanego.

http://www.steinberg.net/en/products/audio_interfaces/ur_series/models/ur22mkii.html

W takim układzie chyba wezme tego UR22MKII chwilowo i za jakiś czas zmienie już na coś z większą ilością wejść i wyjść, Pablo kojarzysz może z którego roku jest ten Steinberg UR22MKII ? 

Pozdrawiam

W takim układzie chyba wezme tego UR22MKII chwilowo i za jakiś czas zmienie już na coś z większą ilością wejść i wyjść, Pablo kojarzysz może z którego roku jest ten Steinberg UR22MKII ? 

Pozdrawiam

Nie mam pojecia ile on może mieć lat :) dawniej Steinberg współpracował z RME przy swoich interfejsach od "czasu Yamahy" to oni są głownym sprawcą tego sprzętu. Mam trochę znajomych pracujących dla nich i nie słyszałem żeby jakoś narzekali. Ale poszukaj w sieci opinii. Myślę, że jest tego sporo.

No i wsparcie jest dość bogate :)

post-2749-0-82855800-1476378159_thumb.jpg

Dzisiaj jeszcze powalczyłem z tematem i udało mi się opanować sytuacje, udało mi się  ściągnąć UC 1.8 ze strony presonusa i działa wszystko, dzięki wszystkim za pomoc i dobre rady.

Interfejs napewno zmienię w najbliższym czasie ale jeśli działa to przełoże to na trochę później .

Pozdrawiam

Dzisiaj jeszcze powalczyłem z tematem i udało mi się opanować sytuacje, udało mi się  ściągnąć UC 1.8 ze strony presonusa i działa wszystko, dzięki wszystkim za pomoc i dobre rady.

Interfejs napewno zmienię w najbliższym czasie ale jeśli działa to przełoże to na trochę później .

Pozdrawiam

EDIT: Problem stwarzał nie sam interfejs jak się jednak okazuje a podłączona klawiatura midi (Novation LaunchKey 61) pod gniazdo USB 3.0, podłączona pod 2.0 nie sprawia problemów. Taka przestroga dla innych na przyszłość.

Pozdrawiam raz jeszcze