Skocz do zawartości

Presonus Audiobox USB "El Capitan" 10.11.6


gruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że więkaszość firm stosuje politykę wypuszczam urządzenie 2 lata supportu, a potem out. Ten focusrite 2i4 jest z okolic 2012 roku, więc może być różnie. Dlatego ja używam głownie sprzętu RME bo nawet 15to letnie karty mają wciąż wsparcie, z tąd cena którą płacisz za produkt.

 

Najlepiej popytaj ludzi, którzy pracują na interfejsach USB, na pewno tu się znajdzie ktoś na tym forum. Sam bym chyba celował w produkty TCelectronics albo Steinberg ma takie małe karty USB robione pewnie przez Yamahę albo kogoś z nimi zwiazanego.

 

http://www.steinberg.net/en/products/audio_interfaces/ur_series/models/ur22mkii.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie chyba wezme tego UR22MKII chwilowo i za jakiś czas zmienie już na coś z większą ilością wejść i wyjść, Pablo kojarzysz może z którego roku jest ten Steinberg UR22MKII ? 

 

 

Pozdrawiam

 

Nie mam pojecia ile on może mieć lat :) dawniej Steinberg współpracował z RME przy swoich interfejsach od "czasu Yamahy" to oni są głownym sprawcą tego sprzętu. Mam trochę znajomych pracujących dla nich i nie słyszałem żeby jakoś narzekali. Ale poszukaj w sieci opinii. Myślę, że jest tego sporo.

 

No i wsparcie jest dość bogate :)

 

 

post-2749-0-82855800-1476378159_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze powalczyłem z tematem i udało mi się opanować sytuacje, udało mi się  ściągnąć UC 1.8 ze strony presonusa i działa wszystko, dzięki wszystkim za pomoc i dobre rady.

Interfejs napewno zmienię w najbliższym czasie ale jeśli działa to przełoże to na trochę później .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze powalczyłem z tematem i udało mi się opanować sytuacje, udało mi się  ściągnąć UC 1.8 ze strony presonusa i działa wszystko, dzięki wszystkim za pomoc i dobre rady.

Interfejs napewno zmienię w najbliższym czasie ale jeśli działa to przełoże to na trochę później .

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT: Problem stwarzał nie sam interfejs jak się jednak okazuje a podłączona klawiatura midi (Novation LaunchKey 61) pod gniazdo USB 3.0, podłączona pod 2.0 nie sprawia problemów. Taka przestroga dla innych na przyszłość.

 

Pozdrawiam raz jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.