Skocz do zawartości

Aktualizacja MacOS Sierra - 10.12.2


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja dostępna jest już do pobrania z Mac Appstore. 

 

W tej aktualizacji poprawiono:

 

  • Improves setup and reliability of Auto Unlock
  • Allows addition of a Chinese Trackpad Handwriting button to the Touch Bar Control Strip
  • Adds support for taking screenshots of the Touch Bar using the Grab app or Cmd-Shift-6 shortcut
  • Fixes an issue that caused the Touch Bar emoji picker to appear on the display
  • Resolves graphics issues on MacBook Pro (October 2016) computers
  • Fixes an issue where System Integrity Protection was disabled on some MacBook Pro (October 2016) computers
  • Improves setup and opt-out experience for iCloud Desktop and Documents
  • Fixes an issue with the delivery of Optimized Storage alerts
  • Improves audio quality when using Siri and FaceTime with Bluetooth headphones
  • Improves the stability of Photos when creating and ordering books
  • Fixes an issue where incoming Mail messages did not appear when using a Microsoft Exchange account
  • Fixes an issue that prevented installation of Safari Extensions downloaded outside the Safari Extensions Gallery
  • Adds support for new installations of Windows 8 and Windows 7 using Boot Camp on supported Macs

 

Pełna lista poprawek dostępna tu:

https://support.apple.com/pl-pl/HT207307

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju już wyszło 10.12.2 a ja dalej na El Capitanie 10.11.6... Tak mi się nie chce aktualizować  :roll:

 

 

przy 12.2 mysz mi czasem "traci kontakt z rzeczywistością" nie to, żeby znikała, ale potrafi zwolnić i wybiórczo reagować na kliknięcia, po jakimś czasie wraca do normy. 

Spróbuj przełożyć usb z myszy do przedniego portu. Chyba, że masz na bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju już wyszło 10.12.2 a ja dalej na El Capitanie 10.11.6... Tak mi się nie chce aktualizować  :roll:

 

 

Spróbuj przełożyć usb z myszy do przedniego portu. Chyba, że masz na bluetooth

Może lepiej nie aktualizować El Captain. Eset Cyber Security Pro nie chce mi odpalać na Mac OSX Sierra 10.12.2. Po reinstalacji zadziałał i zaktualizował bazę wirusów, ale po restarcie systemu to samo, czyli nie odpala. Pod El Captain nic takiego się nie działo (pod Mountain Lion i na Mavericku też było ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju już wyszło 10.12.2 a ja dalej na El Capitanie 10.11.6... Tak mi się nie chce aktualizować  :roll:

 

 

Spróbuj przełożyć usb z myszy do przedniego portu. Chyba, że masz na bluetooth

Nie da rady :) Mam ukochaną mysz ( bez podtekstów) Logitech MX620, która leży mi w dłoni jak ulał, ale ma jedną wadę.... strasznie kiepski kąt łapania sygnału ( tak jest od zawsze) generalnie musi być ustawiona centralnie na odbiornik. Używam jej na 0,5m przedłużaczu USB - co też może być przyczyną niedomagań - który leży na blacie 20 cm od myszy. Przepiąłem za to na inny USB z tyłu i na razie odpukać działa. Mam kilka innych myszy, które działają, ale to nie to samo... ot przyzwyczajenie starszego pana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady :) Mam ukochaną mysz ( bez podtekstów) Logitech MX620, która leży mi w dłoni jak ulał, ale ma jedną wadę.... strasznie kiepski kąt łapania sygnału ( tak jest od zawsze) generalnie musi być ustawiona centralnie na odbiornik. Używam jej na 0,5m przedłużaczu USB - co też może być przyczyną niedomagań - który leży na blacie 20 cm od myszy. Przepiąłem za to na inny USB z tyłu i na razie odpukać działa. Mam kilka innych myszy, które działają, ale to nie to samo... ot przyzwyczajenie starszego pana :)

Tak trochę gdybam, ale może to właśnie wynika z przesterowania sygnału bo jest za blisko nadajnik od odbiornika ???

 

MK

 

P.S. U nie system po aktualizacji zaczął się bardzo szybko zamykać ok 5s przedtem mielił i mielił kółkiem

 

P.S.2 ESET też mi napisał że jest nieaktualny, ściągnąłem najnowszą wersję i najpierw odinstalowałem za pomocą programu w kontenerze a potem zainstalowałem i teraz śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji 10.12.1 -> 10.12.2 występuje problem z HD Audio, urządzenie podłączone do portów USB jest widoczne w System Raport, ale nie widać urządzeń wejścia/wyjścia w System Preferences.

Mam DAC HDAudio AS372 i urządzenie zamilkło.

 

Narazie podmieniłem kext AppleUSBAudio.kext w S/L/E z wersji 10.12.2 na 10.12.1 i dźwięk wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.