Skocz do zawartości

Wsparcie dla GPU Pascal


Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew temu co powszechnie sądzono na tym forum ;) niedługo ma to nastąpić! 

 

 

Open to Mac Community
Speaking of users, we’re also making the new TITAN Xp open to the Mac community with new Pascal drivers, coming this month. For the first time, this gives Mac users access to the immense horsepower delivered by our award-winning Pascal-powered GPUs.

 

https://blogs.nvidia.com/blog/2017/04/06/titan-xp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co powszechnie sądzono na tym forum ;) niedługo ma to nastąpić! 

 

Wspaniała informacja!

 

I małe sprostowanie - zawsze twierdziłem, przynajmniej ja, że nie będzie nowych driverów jak nie będzie nowych nvidii w macach. 

 

To teraz czekamy niecierpliwie na nowe sterowniki, aby naprawiły też problemy np z moją 980Ti i współpracą z dwoma monitorami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora przetestować moją 980 Ti.

 

WebDriver-378.05.05.05f01.pkg ma zabezpieczenie które pozwoli na instalację tych sterowników tylko w 10.12.4 z kompilacją 16E195. Sterowniki te też stały się oficjalna kompilacją sterowników dla 10.12.4, starsza wersja 367.15.10.45f01 zniknęła. 

 

EDIT: Na Macbooku Pro mid 2012 z GT650 stery się zainstalowały i świecą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

980 Ti i sterowniki 378.05.05.05f01 w 10.12.4.

 

CSM off = czyste UEFI - max 1 monitor przy starcie = działa. 2 monitory = czarny ekran. 1 monitor i podpięcie po starcie drugiego działa.

CSM on = śmieci dosowe ładowane = 2 monitory startują na 980 Ti. Nie mniej start dłuższy i nie jest to czyste UEFI... ech... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wystarczy za odpowiedź ;)

Drivery - te zamieszczone w poście powyżej.

Niestety, tymczasowo SMBIOS MacPro5,1 - nie wstaje mi w ogóle przy SMBIOSie prawidłowym, tj. MP6,1 - pewnie kwestia jakiegoś pojedynczego patcha. Na SMBIOSie MP5,1 pali od kopa na trzy monitory, wraz z bootscreenem.

 

post-2152-0-04464100-1492093827_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pierwszą potwierdzoną kartę! :D

 

Bardzo dobre info też, że odpaliła na więcej niż jednym monitorze. Testowałeś z CSM on i off? Moja 980Ti strzela focha na więcej niż jednym monitorze jak mam CSM off. 

 

 

 

Mam prośbę do Was - jak ktoś już wrzuca info, że jakaś karta ruszyła - to wpisujcie dokładnie jaki to model - przyda się wszystkim taka informacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.