Jump to content
LooKinG

Clover Configurator

Recommended Posts

Witam, zmienialem w programie clover configurator ustawienia w configu pod imessage, i teraz jak uruchomiłem ponownie komputer - bootuje clover do jabłka i resetuje i od nowa, więc mam pytanie czy mogę jakoś zresetować plik config w cloverze? z poziomu windows lub w jakiś inny sposób gdyż nie da rady sie uruchomić macos sierra :) a wszystko ładnie smigalo tylko pokuśiłem się by imessage działał.. :/

Witam

Mam ten sam problem. System działał elegancko i po zmianie w Clover configurator system przestał się uruchamiać. Nie szło uruchomić systemu ani ponownie instalatora. Pokazuje się logo Apple, potem pasek na dole, który ładuje się do 3/4 i wszystko znika. Ekran dalej świeci, ale na czarno. Nic nie reaguje. 

Na chwilę obecną musiałem postawić Windę, żeby móc poszukać jakiegoś rozwiązania.

Próbowałem tworzyć folder OEM z folderami nazwy płyty głównej, ale nie pomaga. Czy można zrobić cokolwiek, aby móc na nowo postawić system?

Może źle nazwałem folder. Sprzęt to Lenovo T420, w programie AIDA pokazywało mi w jednym miejscu nazwę płyty 418063U, a w drugim Lenovo ThinkPad T420. Stworzyłem 3 foldery, dwa z tymi nazwami i jeden tak na wszelki wypadek nazwany SystemProductName.

Czy w ogóle to jest przyczyna problemu czy może po tym jak dokonałem zmian w Clover Configurator należy zmienić też sam plik config.plist?

Witam

Czy ktoś znalazł rozwiązanie w tym temacie?

U mnie podobne objawy po zmianie w macOS admina i katalogu domowego.

Nie można uruchomić narzędzi instalacyjnych.

MSI x99s Mpower, i7 5820k 3.30Ghz, Radeon Rx 580 8GB, 32GB DDR4 2400Mhz

Dyski: SSD 256GB Sandisk, Dysk II: 500GB 2.5" Seagate

Raid: 2x 1000GB 3.5" Hitachi 7200rmp 500mb/s write/ride, 750w Thermaltake Toughpower 80+ Gold

Obudowa: Cooltek UMX4 Midi-Tower