Skocz do zawartości

GG dla Mac OS X


Croolick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coż, jeśli będzie tak przeładowane reklamami i zbędnymi funkcjami jak wersja na Windows, to nie tknę się tego.

Ciekawe, czy zrobią wersje na linuxa, bo wg. statystyk w Polsce więcej osób używa pingwinka niż mac osa.

 

P.S. Mogłaby w końcu wyjść stabilna wersja Tlena pod Snow Leo.

 

@down ja do adium nie mogę przywyknąć. Tylko Kadu i Tlen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) I po co ci to? Lubisz zbierać ludzi z którymi zagadasz raz na rok?

Ja np. ostatnio czyściłem listę ze zbędnych kontaktów. Część wywaliłem a część przeniosłem do innej grupy.

GG to bardzo ukierunkowane rozmowy. Czasami zdarzy sie jakaś młoda kobieta która chce pogadać o duperelach - szkoda mi na to czasu. Jestem osobą lubiąca kontakt rzeczywisty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zgadzam się z kolegami padu-padu(czyt. gadu-gadu) jest tak zasobo żerne że czacha dymi postanowiłem testnąć to u siebie na kompie po tym jak trafiłem na ten wontek. stwierdzam szok przepisali całość na bibloteke qt i mało wiele spaprali ją doszczętnie ja od bliska 5lat jadę only kadu na winzgrozie tylko tlen+ import gadu więc czego potrzeba już się zaczyna podejście firmy gygy do tego by userzy placili abonament takie słuchy mnie doszły ja tam zawsze mam coś innego zawsze było PSI z importami i tak zostanie no chyba że mi się w bani po przewraca do reszty:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nie wiecie czasem czy jest już gg na OS X'a, bo szukałem jakichś informacji i narazie nie mam nic

Narazie nie ma , ale słyszałem że wraz z pojawieniem si nowej wersji na windowsa - gg wersji 11 pojawi sie oficjalna wersja gg na mac os i linux. Myślę ze tak za kilka miesięcy wyjdzie, ale jak wyjdzie to i tak bedzie obsługiwac tylko siec gg. Polecam (sam korzystam i chwale sobie) komunikator Adium - polska wersja, obsługa gg , jabera , chat facebooka , twittera i kanałów IRC i inne. Do tego są rożne pluginy, tematy dla wyglądu, inne emotikony

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adium
http://www.adiumxtras.com/

picture-4.png

 

[ Dodano: 2010-08-14, 17:50 ]

mi tez sie nic wiecej nie udało dowiedzieć :/ podobnie jest z "MyTribe" - dalej tylko Beta :(
My tribe polecam spróbowac, gg na mac os nawet bety jeszcze nie ma. My tribe nawet dobrze działa.

 

mytribe
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

mytribe
komunikator internetowy
Producent 	onet.pl
System operacyjny 	Microsoft Windows, Linux, MacOS
[code]www.mytribe.com

 

mytribe - wielofunkcyjny komunikator internetowy, tzw. komunikator społecznościowy, stworzony przez firmę ADEO na zlecenie onet.pl. 28 kwietnia 2010 po trwających od stycznia 2010 testach wydano wersję stabilną.

 

Program posiada funkcje klienta poczty elektronicznej, czytnika kanałów RSS, obsługuje również popularne serwisy społecznościowe i blogi. Wtyczki obsługujące poszczególne serwisy udostępniane są na otwartej licencji[1].

 

Obsługa protokołów i serwisów [edytuj]

Protokoły komunikacyjne [edytuj]

 

* własna sieć mytribe

* AOL Instant Messenger (AIM)

* Gadu-Gadu

* Google Talk

* ICQ

* Jabber

* tlen.pl

* Yahoo! Messenger

 

Społeczności [edytuj]

 

* facebook.com

* fotka.pl

* goldenline.pl

* grono.net

* hi5.com

* myspace.com

* nasza-klasa.pl

* Onet ludzie

* orkut.com

* Sympatia.pl

* twitter.com

* LinkedIn

 

Poczta [edytuj]

 

* Aol.pl

* gazeta.pl

* gmail.com

* interia.pl

* o2.pl

* Onet.pl

* wp.pl

 

Blogi [edytuj]

 

* blip.pl

* blog.interia.pl

* blog.pl

* blogger.com

* bloog.pl

* blox.pl

* flaker.pl

* Onet blog

* wordpress.com

 

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o eksport listy kontaktów na serwer - Adium zapisuje tylko numer ale nazwy kontaktu juz nie :(

 

Czy oby na pewno? Jak wpiszesz nazwy w Adium (pamiętaj iż domyślnie on nie nadaje nazw on korzysta z nazewnictwa katalogu publicznego) to powinno być ok. Przynajmniej ja takich problemów nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.