Skocz do zawartości

GG dla Mac OS X


Croolick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witucha0 właśnie tak pozbyłem się belki (pewnie to udogodnienie przez full screen aplications). Czasami znajomi chce coś podesłać jakieś foto i jest zonk.

 

314TeR zaraz zaraz, pod Snow i Liona trzeba CheckSpell'a?

Sprawdzanie pisowni działa, ale samoczynnie z Polskiego przełącza się na Automat - właśnie przed chwilką sprawdziłem i teraz miałem U.S. English (samoczynnie zmieniło się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

314TeR zaraz zaraz, pod Snow i Liona trzeba CheckSpell'a?

Sprawdzanie pisowni działa, ale samoczynnie z Polskiego przełącza się na Automat - właśnie przed chwilką sprawdziłem i teraz miałem U.S. English (samoczynnie zmieniło się).

Nie wiem jak wbudowane, ale ja zawsze używałem checkspell na snow, bo wbudowane nie wszędzie chciało mi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać i ja zacznę ;)

 

//edit

 

Korzystaliście z Palringo (Facebook Chat, Windows Live Messenger (MSN), AOL Instant Messenger (AIM), Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat / MobileMe, Gadu-Gadu) ?

Wygląd przyzwoity, natywnie pisany pod OSX, wieloplatformowy (iOS, Android, WM), problemem jest wykupywanie Premium Account

 

Benefits

Removes Advertising / Themes / Bridge Message History / group/user avatars

 

 http://itunes.apple.com/pl/app/palringo-instant-messenger/id422595245?mt=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystaliście z Palringo (Facebook Chat, Windows Live Messenger (MSN), AOL Instant Messenger (AIM), Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat / MobileMe, Gadu-Gadu) ?

Wygląd przyzwoity, natywnie pisany pod OSX, wieloplatformowy (iOS, Android, WM), problemem jest wykupywanie Premium Account

Ja korzystam na iP4 i jest zadowalająco. Wersję na kompy też testowałem, ale mimo wszystko wole Adium (nowe revy wychodzą teraz co chwilę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ale mimo wszystko wole Adium (nowe revy wychodzą teraz co chwilę :) )

Również zostaje przy nim - Pewnie mili wakacje :) Nie korzystam z niczego poza Skype na iP'ku4.

 

 

//EDIT

 

Panowie jak poradzić sobie z dysfunkcja Adium jaką jest niemożność usunięcia kontaktu z listy. Brat zmienił nr GG i teraz mam problem. Po dodaniu nowego nie mogę usunąć stary.

 

Załączam filmik aby było wszystko jasne.

 

http://www48.zippyshare.com/v/98919732/file.html

Nie trzeba pobierać z podglądem na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale w najnowszym buildzie Adium... można wysyłać/odbierać pliki przez GG oraz działa "pisak" :D Ciekaw jestem jak tego dokonali. Jednak nie :\ Jedyne co działa to pisak i odbieranie zdjęć (nie plików) od oryginalnego klienta GG. Mimo wszystko to jakiś postęp :)

Panowie jak poradzić sobie z dysfunkcja Adium jaką jest niemożność usunięcia kontaktu z listy. Brat zmienił nr GG i teraz mam problem. Po dodaniu nowego nie mogę usunąć stary.

1. Usuwasz kontakt w Adium

2. Usuwasz kontakt w GG.pl (nie odwrotnie!)

Po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem. Może GG trafiło znowu w inne ręce a ci ludzie nie trzymają się tak kurczowo swego klienta który dla OSX pewnie nie powstanie :)

 

Bez przesady aby jeszcze wywalać kontakty z gg.pl czy te lenie nie umieją poprawnie zrobić - wyślij kontakty na serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

IMO, jest do bani. Wymaga instalacji Flasha, do tego chce, by podać informacje o wykształceniu, adresie zamieszkania, chyba coś tam jeszcze i trzeba się zgodzić na otrzymywanie spamu.

W dodatku jest napisane w XUL, więc żre trochę RAMu i nie pasuje wyglądem do innych aplikacji OS X.

 

Ja pozostaję przy Adium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz nie jestem w stanie powiedziec ktore ale potem jak sie uzylo oryginalnego GG to w nowych kontaktach nie bylo imion, ale (chyba) na myapple ktos opisywal jak zmodyfikowac preferencje Adium zeby zapisywal kontakty zgodne z "gg.exe" - co jednak bylo kiepskim rozwiazaniem bo skad nowi uzytkownicy mieli wiedziec ze wystepuje taka niezgodnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.