Jump to content
Sign in to follow this  
Croolick

GG dla Mac OS X

Recommended Posts

witucha0 właśnie tak pozbyłem się belki (pewnie to udogodnienie przez full screen aplications). Czasami znajomi chce coś podesłać jakieś foto i jest zonk.

314TeR zaraz zaraz, pod Snow i Liona trzeba CheckSpell'a?

Sprawdzanie pisowni działa, ale samoczynnie z Polskiego przełącza się na Automat - właśnie przed chwilką sprawdziłem i teraz miałem U.S. English (samoczynnie zmieniło się).

314TeR zaraz zaraz, pod Snow i Liona trzeba CheckSpell'a?

Sprawdzanie pisowni działa, ale samoczynnie z Polskiego przełącza się na Automat - właśnie przed chwilką sprawdziłem i teraz miałem U.S. English (samoczynnie zmieniło się).

Nie wiem jak wbudowane, ale ja zawsze używałem checkspell na snow, bo wbudowane nie wszędzie chciało mi działać.

Nie wiem jak wbudowane, ale ja zawsze używałem checkspell na snow, bo wbudowane nie wszędzie chciało mi działać.

Ja również używam od zawsze CheckSpella, bo oryginalny ChocoAspell nie chciał mi działać wszędzie

Widać i ja zacznę ;)

//edit

Korzystaliście z Palringo (Facebook Chat, Windows Live Messenger (MSN), AOL Instant Messenger (AIM), Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat / MobileMe, Gadu-Gadu) ?

Wygląd przyzwoity, natywnie pisany pod OSX, wieloplatformowy (iOS, Android, WM), problemem jest wykupywanie Premium Account

Benefits

Removes Advertising / Themes / Bridge Message History / group/user avatars

http://itunes.apple.com/pl/app/palringo-instant-messenger/id422595245?mt=12

Palringo na androidze straszna lipa. Początkowo nie chciał działać u mnie na czystym andku 2.1. Zmiana softu na 2.2 pomagła, ale widziałem wiadomości gg (nie mogłem ich odczytać zawsze dochodziły puste).

Korzystaliście z Palringo (Facebook Chat, Windows Live Messenger (MSN), AOL Instant Messenger (AIM), Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat / MobileMe, Gadu-Gadu) ?

Wygląd przyzwoity, natywnie pisany pod OSX, wieloplatformowy (iOS, Android, WM), problemem jest wykupywanie Premium Account

Ja korzystam na iP4 i jest zadowalająco. Wersję na kompy też testowałem, ale mimo wszystko wole Adium (nowe revy wychodzą teraz co chwilę :))

ale mimo wszystko wole Adium (nowe revy wychodzą teraz co chwilę :) )

Również zostaje przy nim - Pewnie mili wakacje :) Nie korzystam z niczego poza Skype na iP'ku4.

//EDIT

Panowie jak poradzić sobie z dysfunkcja Adium jaką jest niemożność usunięcia kontaktu z listy. Brat zmienił nr GG i teraz mam problem. Po dodaniu nowego nie mogę usunąć stary.

Załączam filmik aby było wszystko jasne.

http://www48.zippyshare.com/v/98919732/file.html

Nie trzeba pobierać z podglądem na stronie

Nie wiem czy zauważyliście, ale w najnowszym buildzie Adium... można wysyłać/odbierać pliki przez GG oraz działa "pisak" :D Ciekaw jestem jak tego dokonali. Jednak nie :\ Jedyne co działa to pisak i odbieranie zdjęć (nie plików) od oryginalnego klienta GG. Mimo wszystko to jakiś postęp :)

Panowie jak poradzić sobie z dysfunkcja Adium jaką jest niemożność usunięcia kontaktu z listy. Brat zmienił nr GG i teraz mam problem. Po dodaniu nowego nie mogę usunąć stary.

1. Usuwasz kontakt w Adium

2. Usuwasz kontakt w GG.pl (nie odwrotnie!)

Po kłopocie :)

Tak zauważyłem. Może GG trafiło znowu w inne ręce a ci ludzie nie trzymają się tak kurczowo swego klienta który dla OSX pewnie nie powstanie :)

Bez przesady aby jeszcze wywalać kontakty z gg.pl czy te lenie nie umieją poprawnie zrobić - wyślij kontakty na serwer?

IMO, jest do bani. Wymaga instalacji Flasha, do tego chce, by podać informacje o wykształceniu, adresie zamieszkania, chyba coś tam jeszcze i trzeba się zgodzić na otrzymywanie spamu.

W dodatku jest napisane w XUL, więc żre trochę RAMu i nie pasuje wyglądem do innych aplikacji OS X.

Ja pozostaję przy Adium.

Zainstalowałem w dniu premiery tej pierwszej wersji, nie dość że waży ponad 100MB to jeszcze przymus podawania danych osobowych i zgoda na spam dyskwalifikuje to coś w przedbiegach...

z tego co pamietam to Adium jakos dziwnie zarzadzalo kontaktami i nie wpisywalo nazw tylko powielało numer, Kadu natomiast nie miało takiej przypadłości :P

nie wiem ktore adium, ale moje stare 1.3.10 nie ma czegos takiego na 1.4.4 na mbp tez sie z tym nie spotkalem

ja tez juz nie jestem w stanie powiedziec ktore ale potem jak sie uzylo oryginalnego GG to w nowych kontaktach nie bylo imion, ale (chyba) na myapple ktos opisywal jak zmodyfikowac preferencje Adium zeby zapisywal kontakty zgodne z "gg.exe" - co jednak bylo kiepskim rozwiazaniem bo skad nowi uzytkownicy mieli wiedziec ze wystepuje taka niezgodnosc?