Jump to content
Sign in to follow this  
lukasknw

x4 b55 płyta ga890gpa-ud3h i 8gb ram i grafike gtx 460 i

Recommended Posts

Witam posiadam sprzęt  amd x2 555 odblokowany na phenoma 2 x4 b55 płyta ga890gpa-ud3h i 8gb ram i grafike gtx 460  i mam problem z postawieniem el capitana mam kernel  wszytko robie według 

i na początku zapętlał się problem z usb sciagłem jakis shanes fixusb i poszło z "PCIRootUID=1 npci=0x3000 i GraphicEnabler USBBusFix=Yes ale jak pokazuje się "instalacja" to klawiatura działą ale myszka niestety nie... i juz 3 dni walcze i nie daje rady

Jakbyś potrzebował pomocy to pisz bo ja prawie wszystko ogarnąłem (imessage coś nie mogę ale to na intelu też nie zawsze łatwo), sprzęt mam zbliżony do twojego. Też uważam, że jak kupować pod hacka to tylko intel ale inna sprawa jak juz się ma amd to warto spróbować bo to nie takie trudne.

Jakbyś potrzebował pomocy to pisz bo ja prawie wszystko ogarnąłem (imessage coś nie mogę ale to na intelu też nie zawsze łatwo), sprzęt mam zbliżony do twojego. Też uważam, że jak kupować pod hacka to tylko intel ale inna sprawa jak juz się ma amd to warto spróbować bo to nie takie trudne.

to tylko byłą ciekawostka :) beż problemu Postawiłem wszystko działało facetime imessage appstore :) ,ale niestety czeste mrozenie i niestabilnosc

Repair permissions i rebuild caches dla tych co nie ogarniają tego z terminala.

A tak przy okazji, jak ogranąłeś imessage pod Enochem(Chameleonem)? Chodzi mi szczególnie o to jak wygląda wpis o ROM w smbios.

No tak rozumie ,ale nawet terminalem jaki kext utility  przebudowanie powodowały frezzy.Teraz nie chce tobie z głowy mówić bo niemam juz na tym sprzęcie osx na nowym mam :) ale w następny week się pobawie to ci powiem :) ,a tobie nie działa imessage ? tylko ja pamiętam ,że

enochem do instalacji miałem potem ogarniałem clovera ciężko było ale odpaliło :)