Jump to content
Sign in to follow this  
jakbog4330

Instalacja OS X El Capitan Asus Zenbook ux305ca

Recommended Posts

Witam próbuje zainstalować os x el capitan próbowałem zainstalować z poradnika z tego forum ale jest trochę pogmatwany i z początku szło mi dobrze itd ale w końcu się pogubiłem w tych punktach i mam prośbę czy ktoś pomógł by mi zainstalować ten system gdyż mam iPhone'a chciałbym mieć chociaż namiastkę ekosystemu apple i ogólnie denerwuje mnie strasznie winda a zwłaszcza win 10 choć ten system wmiare fajny ale jest bardzo nie dopracowany i jak zawsze mam pecha i mi wysypuje się cały system albo blue screeny wyłażą więc chcę spróbować przygody z os x gdyż już miałęm doczynienia z tym systemem na wirtualnej maszynie i odrazu powiem że wiem że w tym modelu nie będzie działąć wifi ale jestem w stanie to zdzierżyć i kupić zewnętrzną karte wifi do tego ultrabooka poniżej daję specyfikacje ultrabooka żeby nie było nie potrzebnych pytań

karta graficzna zintegrowana Intel® HD Graphics 515  (1024 MB) 

Intel® HD Graphics 515  (1024 MB)Intel Crocesor Intel® Core m3-6Y30

8GB ram

dysk ssd 256GB 

karta dzwiękowa zintegrowana 

blutu i wifi wiem że jeden działa a drugie nie model Intel® Dual Band Wireless-AC 7265

chyba wszystko podałem  z specyfikacji ale jak by coś brakło to proszę o kom

za wszystkie odpowiedzi dziękuje

Edit. 1 więc mam dodatkowe pytanie czy jest ktoś w stanie mi pomóc bo sam trochę się boje instalacji os x el capitan a chciałbym pracować na tym systemie 

Edited by jakbog4330