Jump to content
Sign in to follow this  
Kosma

Jak przypisać High Sierrę do mojego konta w app store, z niewspieranego Macbooka?

Recommended Posts

Może to pytanie od czapy ale nie znalazłem żadnego info czy tak się da. Macbook biały 5.2 (połowa 2009). Ostatni Mac OS dal tego modelu to El Capitan. Zassałem z netu High Sierrę i patch do instalacji. Ładnie się postawiło tylko jeszcze touchpad do poprawki (widziany jako mysz). Ale zastanawiam się czy jest sposób na to, żeby np zmienić id Macbooka na jakieś nowsze, żeby itunes/app store przypisał High Sierrę do mojego konta i żeby można było sobie bez problemu instalkę ściągać z app store?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to was teraz zaskoczę. Zacząłem trochę bardziej kombinować z desktopem ze stopki, 10.11.6 trochę mi nie bangla (icloud i app store działają ale coś hasła nie trzymają się przeglądarki) to dałem 10.10.5. Tak zakombinowałem że z app store udało mi się ściągnąć instalkę High Sierra ale tylko tą małą 21 MB, mimo, że mój procek nie wspiera sse4.1 i nowszych, to identyfikuje się jako Intel Xeon i jakoś tak wyszkło, na 10.11.6 się nie udawało. No nie ważne, w każdym razie High Sierra 10.13.1 przypisała mi się do id. Odpalam normalnego macbooka i patrzę - jest w kupionych ;) chociaż, co zrozumiałe, spod niewspieranego macbooka nie mogę tej instalki ściągnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wyłączam desktopa z tą instalką to i tak High Sierra jest w kupionych na 10.11.6 na makbooku, ale jak odpalę makbooka z 10.13.1 czyli nieoficjalnie z patchem, to tam już nie widać w kupionych. Pomieszanie z poplątaniem.

 

A co się stanie jak spróbuję odpalić tą instalkę na desktopie, przejdzie odrazu do instalacji czy ściągnie cały obraz? Oczywiście nie chcę instalować bo wiadomo, że nie zadziała na moim cpu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.