Skocz do zawartości

Instalacja Sierra nie ładuje się (zablokowana aplikacja?)


bogdanh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień morduję się na pendrive z instalacją Sierra.

Zaczyna się ładować i restart.

Teraz zauważyłem, że plik "Instaluj macOS Sierra.app" tak w katalogu "/prograny" źródłowej maszyn,y jak i na pendrive instalacyjnym ma przekreśloną ikonę aplikacji. Tak jak na zrzucie.

Robię to na maszynie z High Sierra (tak podejrzewałem przyczynę), ale ikony starszych systemów np. El Capitan wyglądają normalnie i zrobione pendrive ładują się prawidłowo. Tylko ta Sierra szwankuje.

Co począć z tym fantem?

P.s.

Próbuję sciągnąć inną wersję ale nie mogę znaleźć, a z komputera z H. Sierra nie da się z appstore.

post-110-0-77107300-1519682638.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony klucz z instalacją.

 

Tu masz link do sierry:

https://itunes.apple.com/pl/app/macos-sierra/id1127487414?l=pl&mt=12

Dzięki, ale App Store nie pozwoli ściągnąć na maszynie z High Sierra. :(

Pół dnia kombinuję jak i gdzie ściągnąć.

Kombinowałem nawet w sposób "niedozwolony" i także ściągnąłem jakiś uszkodzony plik (zapewne - bo także przekreślony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ można pobrać jak najbardziej... leci na 10.13.3 aż miło. 

 

No to na dzisiaj klapa, bo prawdopodobnie appstore blokuje mój MP 3.1, a już nie mam do dyspozycji MP 5.1. Hehehe - biednemu zawsze wiatr w oczy. :)

Ściągnąłem plik z http://osxapps.itunes.apple.com/apple-assets-us-std-000001/Purple62/v4/af/5f/9d/af5f9d8e-cf9c-8147-c51c-c3c1fececb99/jze1425880974225146329.pkgale dla odmiany nie otwiera się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mam nie tak z systemem/komputerem. Kilka dni temu bez problemu robiłem pendrive z Sierrą i instalowałem na HD, ale go sformatowałem. Dzisiaj już za diabła nie mogę z appki, która mam (jak pisze wyżej). Ściągnąłem jakieś ISO instalacyjne z 10.12 i aplikacja "Instaluj macOS Sierra.app" dalej ma kółko na ikonce. Nic nie rozumiem....

Pendrive niby się tworzy, ale w/w apka też ma kółko i po uruchomieni gdy dochodzi do generowania ekranu następuje restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem El Capitan i pod nim widzę ikonę prawidłowo, choć chyba coś jest nie tak z tą apką bo instalacja zawiesza sie pod koniec. Tak czy inaczej nie potrafię wyjaśnić dlaczego pod High Sierra (nagle, bo jeszcze kilka tygodni temu było ok także pod HS) aplikacja Sierry jest nieaktywna. Walczę dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.