Skocz do zawartości

Macstorm - baardzo długi czas loadingu OS


maslanype
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

wybaczcie, jestem totalnym noobem, a do tego na moje nieszczęście posiadaczem macstorma od pana macstorma (teraz już wiem, że to nie był dobry pomysł). 
W każdym razie przez jakiś czas wszystko działało...

Obecnie mam taki kłopot, że OS X włącza się tylko przy boocie z pendrivem: do tego ładuje się nieszczęsne 30 min. Już nie wiem kompletnie o co chodzi, przekopałem internet, dzwonię do tego macstorma ale on niewiele mi może pomóc jak się okazuje... A ja kompletnie nie mogę tego ogarnąć. Właściwie pytanie brzmi, czy jest może ktoś w Warszawie, kto jest w stanie jeszcze postawić mi hackintosha od nowa na tym sprzęcie? Bo innej opcji nie widzę tak w sumie. Wysyłka do macstorma na update do highsierry skonczyla się uszkodzeniem sprzętu w transporcie (!), a i widze, że serwis lepiej miec obok....

Sprzęt to: 

  • Procesor  Intel Core i7-4790 K   Devils Canyon 4.0  GHz  Turbo OC 4.9 GHz ,  
  • Pamięć  32  GB  1600 MHz DDR3 Crucial Ballistix  
  • Karta graficzna   NVidia GeForce GTX 780   3 GB 
  • Zasilacz  Be Quiet Pure Power  700 W
  • dysk SSD Samsung 850 EVO 120 GB 540 MB/s
  • plyta główna GA-Z87X-UD7 TH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzęt jest sprawny, a płyta kompatybilna, to powinno dać się go uzdatnić.

 

Generalnie polecam przeczytać ten wątek: http://hamac.pl/topic/7462-uwaga-na-macstorm-co-to-jak-dzia%C5%82a-i-czy-to-hackintosh/

A w szczególności ten post: http://hamac.pl/topic/7462-uwaga-na-macstorm-co-to-jak-działa-i-czy-to-hackintosh/?p=134864

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, 

 

wybaczcie, jestem totalnym noobem, a do tego na moje nieszczęście posiadaczem macstorma od pana macstorma (teraz już wiem, że to nie był dobry pomysł). 

W każdym razie przez jakiś czas wszystko działało...

Obecnie mam taki kłopot, że OS X włącza się tylko przy boocie z pendrivem: do tego ładuje się nieszczęsne 30 min. Już nie wiem kompletnie o co chodzi, przekopałem internet, dzwonię do tego macstorma ale on niewiele mi może pomóc jak się okazuje... A ja kompletnie nie mogę tego ogarnąć. Właściwie pytanie brzmi, czy jest może ktoś w Warszawie, kto jest w stanie jeszcze postawić mi hackintosha od nowa na tym sprzęcie? Bo innej opcji nie widzę tak w sumie. Wysyłka do macstorma na update do highsierry skonczyla się uszkodzeniem sprzętu w transporcie (!), a i widze, że serwis lepiej miec obok....

 

Sprzęt to: 

  • Procesor  Intel Core i7-4790 K   Devils Canyon 4.0  GHz  Turbo OC 4.9 GHz ,  
  • Pamięć  32  GB  1600 MHz DDR3 Crucial Ballistix  
  • Karta graficzna   NVidia GeForce GTX 780   3 GB 
  • Zasilacz  Be Quiet Pure Power  700 W
  • dysk SSD Samsung 850 EVO 120 GB 540 MB/s
  • plyta główna GA-Z87X-UD7 TH

 

Sprzęt do zrobienia. Jestem z warszawy. Odezwij się na pw to zobaczymy co da się zrobić ;). Myślę że mogę Ci to postawić na miejscu na czystym Cloverze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.