Jump to content
Sign in to follow this  
patryko

jaka karta BCM943602CS vs BCM94360

Recommended Posts

Ja korzystam z BCM943602CS. Ogólnie jestem zadowolony, musiałem tylko zmienić antenę używaną przez bluetooth na lepszą. Na tej z AliExpress zasięg był naprawdę słaby.  

A podeślesz tą antenę którą dokupiłeś dodatkowo zamiast tej na bluethoot? Jaki masz teraz mniej więcej zasięg, a jaki był wcześniej?

O ile nie jest to wersja "generic", w którym NIE działa BT pod macOS. Niestety ostatnio jest to zmora jeśli chodzi o BCM94360, brak kart z oryginalnymi modułami Apple. Moje źródełko niestety "wyschło", a ostatnio nawet chinol podrabia chinola i karty z logiem WTXUP są podrabiane... czysta masakra. Kupując upewnij się, że to wersja na 100% Apple i czy sprawdzał chinol, bo 99,9% takich sprzedawców nawet nie wie co sprzedaje.

Nie - są oryginały WTXUP i podróby WTXUP - raz trafiłem wg mnie na podróby - identyczne naklejki, etc, tylko jakość trochę inna, układy generic i dziwnym trafem nr seryjny na każdej taki sam... wszystkie karty poszły do zwrotu... nauczka mnie kosztowała spedycję w dwie strony z czego do PL kurierem...

No właśnie. Ja swoją WTXUP kupiłem na eBay'u już jakiś czas temu. W opisie było wyraźnie zaznaczone, że współpracuje w 100% z hackintoshem. Kupiłem więc i, pomimo stosunkowo wysokiej ceny, jestem zadowolony.

To się nie nas pytaj, tylko chinola. Wszystkie Na układach używanych przez Apple, ale nie koniecznie muszą być z modułami zrobionymi dla Apple. Jeśli generic, to BT nie będzie działać.

No więc z tego co się dowiedziałem od chińczyka obydwie karty z linku poniżej będą działać WiFi jak i bluetooth  z tą różnicą że BCM943602CS jest bardziej kompatybilna z nowszymi systemami co przyjdzie zobaczymy dam znać czy działa

1) BCM94360

https://pl.aliexpres...iceBeautifyAB=0

2) BCM943602CS

https://pl.aliexpres...66de6878e&tpp=1

dzieki za pomoc i nakierowanie ;)