Skocz do zawartości

Laptop Gigabyte P35W - problem z odpaleniem instalacji z Clovera


siemaszek95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu, z góry przepraszam. Jest to mój pierwszy post. Mianowicie zakupiłem laptopa Gigabyte P35W v4 z i7-5700hq , 8gb ram (nie wiem jaki konkretnie) , GTX970m 6Gb , SSD 128gb , 1TB HDD. Mianowicie mam pewien problem. Jestem w momencie odpalania z Clovera instalacji OsX konkretnie High Sierra, instalacja w połowie staje, kręci się pod paskiem kółko i tak przez 3h chyba raczej nic się nie ruszyło. Wczesniej inaczej skonfigurowałem to udało się dojść prawie do konca ale stwierdziłem że już pomieszałem na tyle że zacznę od początku. Clovera nie konfigurowałem, nie mam pojęcia jak prawidłowo to zrobić pod tego laptopa, wiem tylko że specjalnym programem można to zrobić (dodać flagi, zaznaczyć, odznaczyć różne opcje). Instalację robiłem z VM High Sierra na Windows 10 Home - aktualnie mam to jeszcze bo instalacja nie chce ruszyć z Clovera v2. Chciał bym to poprawnie skonfigurować i wyczyścić całkowicie przy tym dyski. Przepraszam jeśli coś pomieszałem. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam
 

  • 5th Generation Intel® Core™ i7 Processor
  • Thrilling Visual Experience with NVIDIA® GeForce® GTX 970M GDDR5 6GB
  • Brilliant 3K WQHD+ IPS Display
  • 8GB DDRIIIL 1600
  • Mobile Intel® HM97 Express Chipset
  • ntel® HD Graphics 5600
    Supports NVIDIA® Optimus™ Technology
  • LAN: 10/100/1000Mbps Ethernet
    Wireless LAN: 802.11ac/b/g/n
    Bluetooth: Bluetooth V4.0
  • HD Camera
  • JEŚLI JESZCZE COŚ MUSZĘ PODAĆ TO PROSZĘ PISAĆ TO UZUPEŁNIĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał ktoś ten problem to mi się udało to rozwiązać. Nie wiem dlaczego ale chyba się coś źle skopiowalo. Zrobiłem nowe pendrivy z instalacją i z cloverem. Udało mi się odpalić instalacje na konfiguracji Z97.kompletnie nic nie zmieniałem. Nie działała jedynie klawiatura i kółko od myszki krecilo odwrotnie. Aktualnie jestem na etapie gdy za każdym razem wyskakuje mi już instalacja osx ładuje się i laptop się restartuje. Myślę że może muszę skonfigurować kolejność dysków oraz clovera. Jutro się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.